Тепер лоукостер матиме можливість збільшити число рейсів з чотирьох до семи. Видача додаткових частот SkyUp стала можливою після того, як Державіаслужба обмежила права МАУ.

Читайте також SkyUp проводить розпродаж квитків із Києва за 3 напрямками: куди можна полетіти і за скільки

Таке рішення прийняли на підставі чинного порядку надання та анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній. Якщо авіаперевізник впродовж 12 місяців не використовує права, то їх можна передати новій авіакомпанії.

Домовленості, що існують між Україною і Чехією передбачають можливість здійснення до 14 рейсів на тиждень – МАУ літала тільки чотири рази, хоча за нею закріплювалося 10 частот.

Натомість SkyUp мав права на чотири перельоти на тиждень, а з 23 вересня запустив рейси із Києва до Праги тричі на тиждень.

Згідно з новим рішенням Державіаслужби, квота на польоти за маршрутом Київ – Прага розподілена між МАУ і SkyUp порівну – 7 рейсів на тиждень для кожної.

В SkyUp заявили, що розглядають можливість запуску додаткових рейсів з Києва до Праги, але детальнішу інформацію нададуть згодом.

SkyUp Airlines: останні новини

  • В аеропорту Тбілісі 20 вересня зняли з рейсу SkyUp пару одеситів через нібито конфлікт зі стюардесою;
  • Лоукостер змінив умови безкоштовного вибору місця заздалегідь у тарифі Standard – тепер забронювати його можна за допомогою онлайн-чекіну тільки за 15 днів до вильоту;
  • Також авіакомпанія відкриває новий рейс до Об'єднаних Арабських Еміратів – на популярний емірат Рас-ель-Хайма, до іспанського Мадрида, польського міста Лодзь та на популярні гірськолижні курорти Болгарії й Словаччини.