Перший політ на цьому літаку здійснили 4 вересня. Який вигляд мають салони – дивіться далі!

Читайте також Найбільші в авіаісторії країни: МАУ поповнить власний флот новими літаками – куди літатимуть

Як відомо, концепція буде використовуватися на нових літаках сімейства Airbus A320, які надходитимуть в розпорядження Lufthansa і її дочірніх підприємств – Swiss, Brussels Airlines і Eurowings, які літають і в Україну.

Нові салони Lufthansa: що особливого

Головна особливість – полиці для ручної поклажі збільшені на 40%. За заявою авіакомпанії, це дозволить розміщувати валізи пасажирів вертикально, так число предметів на полицях можна збільшити на 60%.

Також зміна розміру усуне проблему нестачі місця для ручної поклажі – пасажирам не потрібно буде здавати речі в багаж на борту літака або розміщувати їх на полицях в іншій частині салону.


Збільшені полиці для ручної поклажі в салоні Airspace Cabin на Airbus A321neo / Фото Lufthansa

Не менш особливим в новому інтер'єрі є світлодіодне підсвічування Human Centric Lighting, яка висвітлює салон теплим червоним або холодним синім світлом, а також допускає освітлення перехідними тонами.

В Lufthansa заявили, що в залежності від того, виконується політ вдень або вночі, освітлення в літаку відповідає біоритмам людини.


Який вигляд має новий салон літаків Lufthansa / Фото Lufthansa

Крім того, в Airspace Cabin переробили планування вбиральні – вона не така тісна, як на інших сучасних авіалайнерах. Таке рішення дозволить використовувати її людям з обмеженою мобільністю.

Новини інших авіакомпаній, які можуть зацікавити

  • SkyUp Airlines розпочне виконувати рейси до ще одного міста Польщі – Лодзь. Крім того, лоукостер змінив умови безкоштовного вибору місця завчасно для деяких пасажирів;
  • Катарська авіакомпанія Qatar Airways показала, який вигляд має її "лайнер мрії" в аеропорту Бориспіль;
  • Ірландська авіакомпанія Ryanair оптимістично прогнозує швидке відновлення авіаперельотів;
  • Трьом українським авіакомпаніям дозволили літати до Азербайджану, Ізраїлю, Чехії, Бахрейну, Австрії та Португалії. Права на експлуатацію цих повітряних ліній отримали МАУ, SkyUp та Bees Airline.