Travel24 підготував для вас добірку з 20 найбільш населених міст планети станом на 2020 рік.

Читайте також Які гірські вершини світу має підкорити кожен прихильник активного відпочинку: добірка

Список міст у світі, де живе найбільше людей

Токіо

Місто засноване у 1603 році та розташоване у південно-східній частині острова Хонсю. З японської "Токіо" перекладається як "Східна столиця". Токіо – столиця Японії, вважається найбільшим культурним, фінансовим та політичним центром країни. До того ж це місто – густонаселене у світі, а також найбільше в країні. Населення столиці Японії – понад 37 мільйонів людей. Токіо – це місто контрастів, де переплетені динамічність та футуристичність мегаполісу з архітектурними традиціями минулого.


Хмарочоси Токіо

Делі

Одне з найстаріших міст Індії, яке зберігає пам'ятки щонайменше з восьми міст різних історичних епох. Також входить у список найбільш густонаселених міст світу, де чисельність населення перевищує 28 мільйонів осіб.


Мальовниче Делі

Сан-Паулу

Головне місто, що розташоване у південно-східному штаті Бразилії Сан-Паулу. Місто є транспортним центром з найбільшими аеропортами країни. Його вважають найбільшим промисловим центром Південної Америки. Кількість населення тут близько 22 мільйонів жителів.


Вулички Сан-Паулу

Шанхай

Найбільше місто Китаю, яке вважається центром торгівлі та фінансів. Це портове місто, назва якого перекладається з китайської як "місто біля моря". Кількість населення перевищує 25 мільйонів людей.


Хмарочоси Шанхаю / china-briefing.com

Мехіко

Найбільше місто та столиця Мексики. Воно розташоване на півдні Мексиканського нагір'я, тому підіймається над рівнем моря приблизно на 2 тисячі метрів. Тут живуть та працюють понад 21 мільйон людей.


Архітектурні споруди Мехіко

Каїр

Столиця Єгипту, а також найбільше місто Африки. В ньому органічно поєднались високі хмарочоси та величні мечеті. Каїр вважається одним із найбільш густонаселених міст світу, в якому нараховують більше як 20 мільйонів жителів.


Каїр / firetrip.me

До теми Єгипет вводить нові вимоги до тестів туристів: що зміниться

Мумбаї

Західне місто Індії, що розташоване на узбережжі Аравійського моря. Воно назване на честь одного із перевтілень богині Мумбадеви. Цей мегаполіс – один з найбільш густонаселених в Індії. Тут проживає майже 20 мільйонів людей.


Один з районів Мумбаї / medium.com

Пекін

Столиця Китаю розташована у північно-західній частині країни. З півночі місто оточене горами. Населення Пекіну налічує близько 19,6 мільйона жителів, що робить його одним з найбільш густонаселених міст.


Вечірній Пекін / dergachev-va.livejournal.com

Дакка

Найбільше місто та столиця Бангладешу. Вважається центром економічного життя країни з найбільш розвиненою інфраструктурою. Населення міста – 19,5 мільйонів осіб.


Будинки у місті Дакка

Осака

Місто в Західній Японії, яке є найменшою префектурою країни з найбільшою кількістю населення, де проживають 19,2 мільйона людей.


Вулиці Осаки

Нью-Йорк

Мегаполіс на східному узбережжі США, яке є найдорожчим містом країни з репутацією економічного центру світу. Населення – більше ніж 18 мільйонів жителів.


Хмарочоси Нью-Йорка / forumdaily.com

Карачі

Найбільше пакистанське місто-порт, яке є адміністративним центром провінції Сінд. Кількість жителів налічує понад 15 мільйонів.


Карачі

​Зверніть увагу Найбільше у світі: у Норвегії відкрили пряникове містечко – казкові фото

Буенос-Айрес

Найбільше автономне місто та столиця Аргентини, що розташоване у центрально-північній частині країни. У місті проживає 14,9 мільйона жителів.


Вечірній Буенос-Айрес / incormartour.com.ua

Чунцін

Центральне місто Китаю, один з найбільших наукових та промислових центрів країни. Кількість жителів – 14,8 мільйона людей.


Чунцін

Стамбул

Найбільше місто-порт Туреччини, яке посідає 5 місце серед міст країни та всієї Європи за кількістю населення. Стамбул є культурним та промисловим центром країни, який розташований на узбережжі Босфору. Населення міста становить 14,7 мільйона жителів.


Сонячний Стамбул

Колката

Столиця Західної Бенгалії в Індії. Культурний та інтелектуальний центр країни з населенням у 14,5 мільйонів жителів.


Скупчення людей на одній з вулиць Колкати

Маніла

Столиця та діловий центр Філіппін, який розташований на узбережжі Манільської затоки на острові Лусон. Вважається одним з найбільш густонаселених міст планети. Тут налічується майже 13,5 мільйонів осіб.


Маніла

Лаґос

Найбільше місто-порт у південно-західній частині Нігерії. Найбільш густонаселене місто Африки, з населенням трохи менше як 13,5 мільйонів.


Лаґос з висоти пташиного польоту

Ріо-де-Жанейро

Друге найбільше місто Бразилії, яке є одним із найгарніших у Південній Америці. Його назва перекладається з португальської як "січнева ріка". Воно розташоване на узбережжі океанської бухти Гуанабара. Населення – 13,3 мільйона людей.


Мальовниче Ріо-де-Жанейро

Читайте також Країни для любителів шоколаду: де найкраще поласувати туристам

Тяньцзінь

Це портове місто, яке вважається одним з економічних центрів розвитку Китаю. Розташоване неподалік від Пекіну вздовж узбережжя річки Хайхе. Населення міста – трохи більш як 13 мільйонів жителів.


Мегаполіс Тяньцзінь