Travel24 підготував для вас добірку світових гір, на які буде нелегко дістатися, але зробивши це, у вас перехопить подих від мальовничих краєвидів.

Читайте також Зимовий сезон 2020 – 2021: найкращі гірськолижні курорти Європи

Еверест

Висота: 8848 метрів

Головна точка довгого гірського ланцюга, як правило, стає мрією кожного альпініста. До її схилів їдуть після довгого списку сходжень, адже шлях вгору довгий і складний. І хоча Еверест отримує більшу частку популярності, Гімалаї великі й підібратися до них можна з різних сторін.


Еверест / 34travel.me

Монблан

Висота: 4810 метрів

Найвища з альпійських вершин. Гору називають "Стріхою Європи". Ще з давніх часів Монблан вважали домом жахливих драконів і демонів.


Монблан / drugoy.com.ua

Фіцрой

Висота: 3405 метрів

Попри невелику висоту, Фіцрой у Патагонії вважається однією з найскладніших для подорожі. Вона лежить на кордоні між Аргентиною і Чилі. Підійматися на гору краще з грудня по лютий – спекотний період у Південній півкулі.


Фіцрой / peakfinder.ru

Кіліманджаро

Висота: 5895 метрів

Найвища гора Африки, яка розташована в Танзанії. Останнє виверження сплячого вулкану відбулося 200 тисяч років тому. До його вершини ведуть кілька маршрутів, які відрізняються за рівнем складності й кількістю днів.


Кіліманджаро / set-travel.com

Зверніть увагу Гора Еверест виявилася вищою, ніж вважалося раніше – дослідники

Аконкагуа

Висота: 6962 метрів

Вершина є найвищою точкою Північної Америки та найвищою горою поза межами Азії. Сходження на гору вам точно запам'ятається своїми "білими" вітрами та неймовірним зоряним небом.


Аконкагуа / esgeo.ru

Фудзіяма

Висота: 3776 метрів

Кратер, озера і квітуча біля підніжжя сакура – все це Фудзіяма. Вона розташувалася в Японських Альпах і стала священним місцем, яке шанують паломники всього світу. Підкорювати вершину краще в теплий сезон, коли на ній немає снігу.


Фудзіяма / ria.ru

Ама-Даблам

Висота: 6812 метрів

Ця гора вважається однією з найпопулярніших гімалайських вершин, до яких організовують експедиції. Деякі навіть говорять, що піднятися сюди складніше, ніж на Еверест.


Ама-Даблам / peakfinder.ru

Гора Джеймса Кука

Висота: 3724 метрів

Новозеландські аборигени маорі прозвали її великою білою хмарою. Гора має ім'я мандрівника і першовідкривача Джеймса Кука. Це найвища точка Нової Зеландії з засніженим піком, дощовими лісами й крутими схилами.


Гора Джеймса Кука / agentika.com

Цікаво Найгарніші ковзанки світу: захопливі фото