Вперше в історії на території знаменитого замку відкривається готель. Тепер туристи можуть переночувати у Версальському дворі, але коштуватиме це не дешево – 1,5 тисячі фунтів стерлінгів (57 тисяч гривень) за ніч.

Цікаво знати Найнезвичайніші музеї України, які варто відвідати хоча б раз у житті


Новий готель у Версальському палаці / Фото Airelles


Люксові апартаменти натхнені французькими королями / Фото Airelles


Кожна кімната названа на честь радників французьких правителів / Фото Airelles

Новий готель Airelles Le Grand Contrôle розташований у трьох будівлях на території Версальського палацу. Він налічує 14 царських елітних номерів з приватним дворецьким. Кімнати названі на честь важливих гостей та радників колишнього короля.

До теми Франція з 9 червня почне приймати туристів: що потрібно для в'їзду

Гості можуть скористатися басейном і спа-центром, а також ексклюзивним доступом до тих частин замку, які зазвичай закриті для відвідувачів. Плавання на човнах, гольф, екскурсія дзеркальним залом із 357 експонатів – лише частина розваг, які доступні для гостей готелю.


Басейн та спа-центр на території готелю / Фото Airelles

До культурної програми також включили ранкові безкоштовні приватні екскурсії садибою Тріанон та щоденне післяобіднє чаювання за традицією Марії Антуанетти. У ресторані готелю відвідувачі можуть покуштувати класичну французьку кухню, натхненну колишнім правителем Людовіком XIV. Тут ви знайдете такі вишукані страви, як фуа-гра та трюфелі.Чаювання за традицією Марії Антуанетти / Фото Airelles


Ресторан французької кухні на території готелю / Фото Airelles

Читайте також Без гравітації: скульптури, які створені всупереч усім законам природи

Що варто знати про Версальський двір

Палац раніше був мисливським будиночком, побудованим Людовіком XIII в 1623 році. Із часом перетворився на величезний туристичний атракціон, який вже понад 100 років приваблює туристів з усього світу.


Безкоштовна екскурсія в Дзеркальний зал для гостей готелю / Фото Airelles