Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на нараді щодо розвитку двостороннього співробітництва з Турецькою Республікою у сфері туризму.

Читайте також: Безвізовий режим з ЄС для українців: які будуть зміни з 2022 року

За його словам, необхідно напрацювати шляхи активізації взаємовигідної співпраці у сфері туризму, зокрема розширити морське й авіаційне сполучення.

Українці входять до списку найчисельніших туристів у Туреччині, і географія їхнього відпочинку постійно розширюється. Тому ми маємо розглянути можливість розширення сполучення, зокрема організувати додаткові рейси до популярних маршрутів на вихідні, а також відкрити сполучення з новими містами,
– сказав Шмигаль.

Він додав, що треба розробити сприятливі умови для залучення туристів із Туреччини до України.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Турецькій Республіці Андрій Сибіга зазначив, що для туристів можуть бути цікавими визначні українські міста: Кам’янець-Подільський, Хотин тощо.

Цікаво! У столиці Туреччини висадили 8 мільйонів тюльпанів: кольорові фото

Раніше президент Туреччини Реджеп Ердоган заяви, що у 20021 році у Туреччині обіцяють найвищий рівень безпеки здоров'я для українських туристів на тлі пандемії коронавірусу.

Які документи потрібні для в'їзду у Туреччину

На час карантину Туреччина запровадила додаткові умови в'їзду. Тож, тепер усі туристи повинні мати:

  • страховку, яка покриває витрати на лікування COVID-19;
  • негативний результат ПЛР-тесту; не потрібен він дітям до 6 років і транзитним пасажирам, які подорожують у треті держави;
  • е-анкету.