Японія і Кариби

Коли світ почне відкриватися заново, Японія стане найпопулярнішим напрямком для мандрівників, оскільки влітку тут проходитимуть Олімпійські ігри 2020 року. Про це повідомляє профільне видання travelpulse.com.

Читайте також Турист сходив на вечірку під час відпочинку і був оштрафований на 13 000 доларів: деталі курйозу

Подорожі до пляжів будуть залишатися популярними в прийдешньому році, оскільки це простий спосіб підтримувати соціальну дистанцію. Одними з популярних напрямків будуть Мексика і Карибський басейн.


Острів Карибського басейну / forumdaily.com

Країни, куди варто їхати у 2021

Раніше експерти National Geographic назвали найкращі країни для подорожей у 2021 році. Їх поділили на такі категорії:

  • "Сталий розвиток": Великобританія, Греція, Фінляндія, Німеччина та Африка
  • "Природа": Бразилія і Канада
  • "Сімейна подорож": Чорногорія, Японія, Великобританія, Румунія.
  • "Пригоди": Грузія, Аргентина та Туреччина


Відпочинок в Грузії / travel-tours.com.ua

Які країни обиратимуть українці у 2021

Експерти туристичного ринку прогнозують, що Туреччина і Єгипет, як і у 2020 році, залишаться найпопулярнішими серед українських туристів. Річ у тім, що у 2021 році, кордони багатьох країн для українців залишаються закритими у зв'язку з пандемією.

Враховуючи поки закриті кордони з ЄС, Туреччина не втратить колишньої популярності в українців і надалі, – прогнозує Андрій Демура, директор туристичної компанії "Аполло-тур".

Також він говорить, що ця країна може забрати на себе потік туристів, які цікавляться катанням на лижах. Влітку вона вже трохи "відіграла" частину ринку у Єгипту, така тенденція буде і взимку 2021 року. За його словами, у структурі продажів Туреччина займає близько 60% обсягу реалізованих турів. Але фахівець відзначає, що Єгипет також навряд чи втратить популярність серед туристів.


Відпочинок в Туреччині / ukrinform.ua

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що з 30 грудня у Туреччині почала діяти вимога про обов'язкові довідки з негативним результатом ПЛР-тесту на коронавірус у всіх пасажирів, які прибувають до країни авіатранспортом.

До теми Туреччина вимагатиме обов'язкові довідки про тестування на COVID-19: відомі терміни