Як саме покращити настрій за кермом, розповідає Travel24.

Читайте також: Подорож на автомобілі: поради водіям для безпечної поїздки

Проявляйте емоції

Перше й головне правило! Трапляється так, що стримуватися просто неможливо, і це нормально – дозвольте собі проявити емоції, адже в іншому разі пригнічені негативні емоції переростуть у психічні розлади. Можете навіть поплакати декілька хвилин, тільки не дозволяйте плачу перерости в істерику – ви за кермом.


Проявляйте емоції / wday.ru

Зробіть зарядку на місці

Пробки можуть зіпсувати настрій найспокійнішій і найтерплячішій людині, а уся справа у тривалому перебуванні в одній позі у стресовій ситуації. Щойно відчуєте, що на вас наступає панічний стан – зробіть розминку, перебуваючи у положенні, сидячи, так ви не дасте крові застоятися і викликати неприємні відчуття.

Зателефонуйте другові

Якщо їдете у машині самі, це не означає, що ви повинні долати негатив самостійно – подзвоніть другові або близькій людині, з якою ви можете поділитися будь-якими проблемами. Просто висловіться, це допоможе заспокоїтися і сконцентруватися на дорозі.


Зателефонуйте другові / brovary.net.ua

​Цікаво: 6 пристроїв для авто, які зроблять подорож комфортнішою

Перемкніть увагу

Негатив може накопичуватися і виливатися у найнезручніший момент. Щоб цього не сталося – відкидайте неприємні думки, намагаючись зосередитися на чомусь гарному, що сталося зовсім нещодавно. Ви помітите, як емоції поступово вщухають і ось вам вже не хочеться вийти та накричати на людину, яка посигналила.