Про це заявили під час пресконференції щодо оцінки впливу COVID-19 на готельну індустрію України. Детальніше читайте на Travel24.

Читайте також: Як мандрувати з розкішшю, коли грошей мінімум: практичні поради туристки

Загалом, у світі через низький попит втратити у туристичній галузі близько 800 мільярдів доларів.

Водночас в Україні все ще немає детальних статистичних даних про туристичний ринок і його учасників. Глава Держагентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів уточнила, що детальні результати індустрії в 2020 році агентство планує оприлюднити на початку лютого.

Для Держагентства це буде один з пріоритетів у 2021 році. У тому бюджеті, яким ми володіємо, а це 100 мільйонів гривень, ми плануємо значну частку фінансування направити на створення Єдиного туристичного реєстру, де зможуть зареєструватися всі засоби розміщення і суб'єкти туристичної діяльності та отримувати оперативну статистику хоча б щомісяця,
– розповіла Олеськів.

Раніше НБУ повідомляв, що в 2020 році українські туристи витратили близько 4,5 мільярди доларів на відпочинок за кордоном. Це вдвічі менше, ніж у 2019 році. Вони зробили прогноз, що за наступні два роки витрати українських туристів повернуться на рівень 2019 року.