Travel24 розповість вам чим можна зайнятися в Трускавці, крім лікування.

Читайте також: Смачний Львів: заклади культурної столиці України, які варто відвідати під час подорожі

Художній музей імені Михайла Біласа

Він розміщений в одному з найкрасивіших та найстаровинніших будинків XX століття – віллі "Гопляна". Був відкритий ще за життя автора, складається з 12 залів з експозицією з понад 150 творів. Тут ви зможете побачити унікальну колекцію текстилю Михайла Біласа. Часто в музеї можна подивитися виставки й інших художників.


Художній музей імені Михайла Біласа / supportyourart.com

Центральний парк Адамівка

Гуляти по цьому парку одне задоволення. Він розташований між 2-ма бюветами мінеральних вод. У парку можна роздивитись безліч різноманітних скульптур, які подарувала одна з відпочивальниць курорту. На території також є відомі джерела молодості та краси – водобази з мінеральними водами "Юзя", "Фердинанд", "Броніслава" та "Едвард".


Центральний парк Адамівка / etoretro.ru

Собор святого Миколая

Будівля є яскравим прикладом архітектурної роботи з минулого століття. Двір греко-католицького собору заставлений скульптурами з біблійних розповідей, вирізаними з каменю. Навпроти нього розташовані красиві скульптури – "Ісус і самарянка", Монумент борцям за волю України та пам'ятник митрополиту Андрею Шептицькому.


Собор святого Миколая / ua.igotoworld.com

Польський Костел

Невеликий католицький костел зі своєю атмосферою спокою, тут регулярно проводяться хорові співи, читання віршів та органні концерти. Службу читають як на польському, так і на українській мовах.


Польський Костел / tripadvisor.ru

Цікаво: Термальні басейни України: 5 популярних курортів

Дерев'яний ринок

Щоб придбати красиві сувеніри рідним та друзям – вам необхідно забігти на цей ринок. Тут знайдете різноманітні картини, посуд, прикраси та вироби з дерева на будь-який смак та розмір гаманця. Головне те, що більшість робіт – індивідуальна робота. Крім приємного аромату і красивого зовнішнього вигляду, ці вироби є джерелами позитивної енергії та здоров'я.


Дерев'яний ринок / turbina.ru

Обов'язково відвідайте ці пам’ятки культури!