Travel24 підготував для вас добірку цікавих фільмів про подорожі, які змусять прикипіти до екрана. Тому вмощуйтеся зручніше й нумо дивитися!

До теми Подорож на дивані: 6 фільмів, які перенесуть вас в інші країни та подарують незабутні емоції

5 захопливих фільмів про подорожі

"Таємне життя Уолтера Мітті" / The Secret Life of Walter Mitty

Уолтер Мітті – скромняга, який працює у видавництві популярного журналу Life. Він живе дуже нудним і одноманітним життям, в якому є тільки одна радість – приваблива колега Шеріл. Також Уолтер дуже багато мріє про неймовірні пригоди. В один момент йому доручають відшукати фотографію відомого мандрівника Шона О 'Коннела. Вирушивши на пошуки, Уолтер навіть не здогадувався про те, що попереду на нього чекає незабутня пригода, після якої його життя зміниться.

"Таємне життя Уолтера Мітті": дивіться трейлер онлайн

"Змішані" / Blended

Після катастрофічного побачення "наосліп" батьки-одинаки Лорен і Джим згодні тільки в одному: вони не хочуть більше бачити один одного ніколи. Обидві родини користуються нагодою і вирушають в ідеальну відпустку з дітьми на розкішний південноафриканський курорт. А виявляється, що приїхали в один і той же готель та поселилися в тих самих апартаментах аж на цілий тиждень. Головних героїв чекає багато кумедних ситуацій, й хтозна, можливо вони змінять свою думку один про одного.

"Змішані": дивіться трейлер онлайн

"Джуманджі: Поклик джунглів" / Jumanji: Welcome to the Jungle

Четверо підлітків опиняються всередині комп'ютерної гри Джуманджі, у якій перетворюються на вигаданих героїв: розумний і сором'язливий Спенсер на відважного та сильного дослідника, здоровань Фрідж стає низеньким зоологом, модниця і красуня Беттані – товстим професором, а незграбна Марта – безстрашною амазонкою. На них чекає боротьба з носорогами, чорними мамбами, а на кожному кроці їм доведеться проходити безліч пасток і головоломок, щоб не загинути та віднайти шлях додому.

Також є друга частина стрічки: "Джуманджі: Новий рівень".

"Джуманджі: Поклик джунглів": дивіться трейлер онлайн

"Вікі Крістіна Барселона" / Vicky Cristina Barcelona

Вікі і Крістіна – дві молоді американки, які вирушають на літні канікули в Барселону. Вони дві абсолютно різні людини, і само собою мети їх поїздки відрізняються кардинальним чином. Проте, приїхавши до Іспанії, дівчата знайомляться з привабливим молодим художником Антоніо, який їх просто зачаровує. Вікі і Крістіна теж подобаються хлопцю, ось тільки він не може визначитися. Незабаром відносини між молодими людьми починають нагадувати любовний трикутник.

"Вікі Крістіна Барселона": дивіться трейлер онлайн

Цікаво Підкорити Еверест, пройтися Лувром та злітати в космос, не виходячи з дому: віртуальні екскурсії

"Санктум" / Sanctum

Група дайверів робить дуже ризиковану експедицію в найбільшу систему печер на Землі. Несподіваний тропічний шторм змушує їх спуститися глибоко в печери. Єдиний порятунок для дослідників – знайти невідомий другий вихід до моря, долаючи шалену стихію бурхливих вод, підступні пастки підземель і смертельний жах… Кому ж вдасться вижити та віднайти вихід з-під землі?

"Санктум": дивіться трейлер онлайн

Приємного перегляду!