Ця добірка дозволить відчути усю атмосферу відпустки. Й, можливо, вибрати локацію для майбутніх мандрівок.

Читайте також Підкорити Еверест, пройтися Лувром та злітати в космос, не виходячи з дому: віртуальні екскурсії

Рим

"Римські пригоди" / To Rome with love

Фільм розповідає про події, що відбуваються в одному з найдивовижніших міст – Римі. У ньому переплітаються кілька історій, створюючи цікавий і захопливий сюжет. Архітектор у віці, якому Рим немов дав друге життя, молода подружня пара з невеликого містечка, що приїхала в пошуках романтики, постановник опер, який знайшов собі нову потенційну зірку і справжня знаменитість, яка ще буквально вчора була ніким.

У кадрі з'являється Рим: фонтан Треві, Вівтар Миру, Площа Венеція та інші відомі локації.

"Римські пригоди": дивіться трейлер онлайн

Індія

"Готель "Меріголд": Найкращий з екзотичних" / The Best Exotic Marigold Hotel

Пенсіонери вирішили змінити дощову Британію на казкову й екзотичну Індію. Надивившись різноманітних красивих постерів і картинок, вони всі вибирають для себе готель під назвою "Меріголд". Але приїхавши на місце, вони дуже засмучуються, адже в реальному житті він кардинально відрізняється від картинки. Однак, проходить час і дивна і непередбачувана Індія вже не здається їм настільки дикою.

"Готель "Меріголд": Найкращий з екзотичних": дивіться трейлер онлайн

Париж

"Париж почекає" / Paris can wait

Анна – американка, що поборола хворобу. Їй за п'ятдесят, і, на перший погляд, вона живе красивим життям, але раптом скасовує поїздку з чоловіком до Будапешту і приймає рішення податися в Париж, а діловий партнер її чоловіка пропонує скласти компанію. Канни – Париж – не такий вже й довгий маршрут. Однак цього разу він затягується на два насичених враженнями дні, і герої зовсім не поспішають повертатися.

"Париж почекає": дивіться трейлер онлайн

Нью-Йорк

"Дощовий день у Нью-Йорку" / A Rainy Day in New York

Події розгортаються у Нью-Йорку. Сюди на вихідні приїжджають Гетсбі та Ешлі, його дівчина. Вона журналіст-початківець і страшенно радіє можливості взяти інтерв'ю у знаного режисера. Зустріч має тривати лише годину, тож закохані зможуть провести цілі вихідні у Нью-Йорку. Та усі плани псує дощ. Коротке інтерв'ю перетвориться на повне занурення Ешлі у світ кіноіндустрії. А сором'язливий Гетсбі, несподівано для себе самого, зніметься у незалежному кіно та зустріне справжнє кохання.

"Дощовий день у Нью-Йорку": трейлер дивіться онлайн

Цікаво Як провести вихідні: відомі пам'ятки світу, які можна відвідати онлайн

США

"Рятувальники Малібу" / Baywatch

У центрі сюжету – група пляжних рятівників, яка працює на узбережжі Тихого океану в Емеральд-Бей, штат Флорида. Вони завжди перебувають на своєму посту й охороняють відпочивальників від нещасних випадків на воді. Головний герой, досвідчений рятувальник Мітч Бьюкеннон, і його молодий колега Метт Броді випадково дізнаються, що їх пляж знаходиться під загрозою зникнення – велика нафтова компанія збирається зруйнувати узбережжя.

"Рятувальники Малібу": трейлер дивіться онлайн

Венеція

"Турист" / The Tourist

Американський турист Френк приїжджає до Венеції, щоб залікувати душевну рану. Там він знайомиться з незвичайною жінкою, на ім'я Еліза. Поранене серце, схоже, готове здатися новій коханій. Проте плани Френка й Елізи грубим чином порушує вир інтриг і небезпек.

Венеція показана настільки привабливо, що відразу після перегляду хочеться купити квитки, забронювати номер у якомусь палаці й вирушити у поїздку.

"Турист": дивіться трейлер онлайн

Приємного перегляду!