Як з'ясував Travel24, про це повідомило видання The Thaiger.

Читайте також Хорватія змінила умови в'їзду для українців: хто зможе потрапити в країну

Міністр спорту і туризму Таїланду – Піпат Ратчакітпракана озвучив перспективу відкриття країни не раніше березня. За його словами, необхідно дотримуватися обережності щодо будь-якого масового ослаблення обмежень.

Асоціація готелів й турагентств країни лобіюють скасування обов'язкових вимог для в'їзду в королівство, в тому числі карантину. Також вони вимагають від влади створення "туристичних коридорів" з деякими провінціями Китаю, а також з Сінгапуром, В'єтнамом, Південною Кореєю, Австралією, Новою Зеландією і Тайванем.

На даному етапі це неможливо. Країна буде і далі відкрита тільки для бізнесменів, медиків і дипломатів. Багато країн охоплені пандемією, тому двотижневий карантин скасувати ніяк не можна, – зазначив міністр.

Ратчакітпракана додав, що китайська влада також радить проявляти обережність в ослабленні обмежень і дочекатися літа 2021 року.

Нагадаємо, у жовтні Королівство Таїланд прийняло перших з березня іноземних туристів, вони приїхали по спеціальній довгостроковій туристичній візі (STV), по якій іноземний громадянин може перебувати в країні 60 днів, а потім при бажанні продовжити її ще на 30. Всього за місяць королівство відвідала 1 000 мандрівників.

Цікаво Обмеження в Єгипті: як нові карантинні правила вплинуть на відпочинок туристів