Як з'ясував Travel24, у Соломії є улюблені світлини з мандрів Україною, якими вона поділилася на своїй сторінці у Facebook.

Цікаво Мініфільм про 40 локацій Карпат з висоти: подібних відеороликів в мережі немає

Наша Україна така гарна, що хочеться показати її всьому світу! Особливо, коли тривають карантинні обмеження і подорожувати не так просто... Завантажила свої улюблені світлини з моїх поїздок #МандриЗСоломією!, – написала телеведуча.

Зокрема, вона поділилася фото-спогадами з Рожевого озера на Херсонщині, Карпат і улюбленого Львова. А також закликала й читачів ділитися своїми знімками.

Улюблені світлини Соломії з мандрів Україною

Яремче – знаменитий курорт в Карпатах

Яремче відоме чистим гірським кліматом. Це унікальна територія, яка знаходиться в межах Карпатського національного біосферного заповідника, тому околиці міста вражають своєю красою та чистотою.


Яремче / Фото: Соломія Вітвіцька / Facebook

Вірменський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці у Львові

Комплекс Вірменського собору – це один із найдавніших і найсамобутніших ансамблів у багатій архітектурній спадщині Львова. Його будівництво тривало у 1363 – 1370 роках на кошти багатих купців – Якова з Кафи та Паноса з Гайцараца. Архітектором цього собору був Доринг.


Вірменський собор у Львові / Фото: Соломія Вітвіцька / Facebook


Соломія Вітвіцька з чоловіком в атмосферному Львові / Фото: Соломія Вітвіцька/ Facebook

Сучасний скульптурний парк PARK3020

Це парк майбутнього, який робить свій перший з тисячі кроків в історію. У PARK3020 залучають митців з різних куточків країни, щоб комплексно представити еволюцію та перспективи української скульптури. PARK3020 покликаний дати можливість скульпторам реалізуватися в межах країни й заявити про себе на міжнародній арені, а відвідувачам подарувати новий досвід взаємодії з мистецтвом.


PARK3020 / Фото: Соломія Вітвіцька / Facebook

​Читайте також Краса та грація: українка станцювала на ковзанах на замерзлому Бребенескулі

Лемурійське озеро

Цілюще рожеве озеро на Херсонщині, яке нічим не поступається Мертвому морю. Вода в цьому озері настільки насичена солями, що тут ви не потонете – з легкістю можна читати книжку. Також вона дуже збагачена різноманітними мінералами, а саме ця рожева вода, взаємодіючи із грязями Сиваша, значно посилює їх якості. Туристи стверджують, що купання в озері лікує шкіру та суглоби.


Лемурійське озеро / Фото: Соломія Вітвіцька / Facebook

Раніше, в програмі "Світське життя з Катериною Осадчою", Соломія назвала Рожеве озеро – місцем в Україні, яке вразило її найбільше під час подорожей у карантинний період. А ще зізналася, що найчастіше мандрує з подругами.

Мандруйте Україною!