Спочатку вирушити на популярний грецький курорт можна буде лише раз на тиждень – щоп'ятниці. Але вже з 13 липня SkyUp додає ще один рейс – щовівторка.

Читайте також 5 природних чудес України, які треба побачити на власні очі хоча б раз у житті

Як повідомляє авіаперевізник, рейс до Салонік доповнює грецьку програму SkyUp, куди вже можна запланувати поїздку до Корфу й Родосу з Києва, а також до Іракліона з Києва й Одеси.

Вартість авіаквитків

  • Київ – Салоніки від 1872 гривень
  • Салоніки – Київ від 1953 гривень

Умови в'їзду до Греції

З 14 травня 2021 року українці можуть відвідати Грецію з метою туризму. Для цього потрібно:

  • перед вильотом заповнити декларацію на урядовому сайті travel.gov.gr
  • пройти повну вакцинацію від COVID-19. З моменту отримання останньої дози щеплення повинно пройти не менше 14 днів
  • як підтвердження – сертифікат вакцинації, виданий країною, де зроблене щеплення. У ньому повинні бути вказані: ім'я людини як в паспорті, назва препарату, число отриманих доз і дата їх введення

Якщо турист не пройшов вакцинацію, то він може в'їхати на територію країни, пред'явивши негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до прибуття.

Водночас відвідати Грецію матимуть змогу й ті, хто вже перехворів на коронавірус, та має відповідне підтвердження – довідка або позитивний ПЛР-тест, зроблений від 2 до 9 місяців до цього.

Відзначимо, раніше лоукостер заявив, що здійснюватиме польоти з Києва на грецькі острови – Корфу, Родос та Крит.

Також SkyUp планує відкрити прямі рейси між Баку і Львовом з 5 липня. Крім того, авіакомпанія розширює польотну програму і додає маршрути до Даламана з Києва та до Бодрума зі Львова.