Джерело: Sailing Teatime

Своїми пригодами вони діляться у блозі та соцмережах "Інстаграм" та "Фейсбук".

Читайте також Куди чкурнути в тепло взимку 2021: мандрівник поділився незвичними напрямками

Родина виїхала з хорватського порту наприкінці червня 2020 року і відтоді обійшла Іспанію та Італію з зупинкою у Кабо-Верде, перед тим, як перетнути Атлантику.

Різдво вони провели на Карибах на острові Сент-Мартін, а нині прямують Панамським каналом.

Втім, мандрівники нікуди не поспішають, оскільки життя на човні – так само як і для багатьох людей, які перебувають на карантині вдома – уповільнилося.

Домонкос та Анна понад 10 років займалися вітрильним спортом. Подружжя мріяло здійснити цю подорож задовго до пандемії COVID-19, але саме вона пришвидшила втілення.

Як відбувається подорож сім'ї

Наразі найбільшою проблемою з якою вони стикалися – це шість годин шторму під час переправи через Атлантику, в якому втратили тостер і супутниковий телефон. Подружжя з дітьми активно стежить за змінами в правилах коронавірусу в кожній країні та проходять тест або карантин, якщо потрібно.

Приблизно раз на місяць яхта здійснює зупинку в порту, щоб поповнити запаси. Крім того, родина ловить тунця або дорадо, на радість своїм дочкам, яким 8 та 6 років.

Дівчатка навчаються дистанційно, і якщо це буде можливо, їх влаштують у місцеві школи для ознайомлення з різними культурами.

Цікаво Які країни посилюють локдаун для іноземних туристів через COVID-19 з лютого: деталі

Зараз родина не планує повертатися на сушу, вони кажуть, що поїздка може тривати ще 5 – 6 років з періодичними зупинками в південній частині Тихого океану та в Індійському океані.