Деякі акції пропонують забронювати переліт за символічною ціною, про це повідомляється на сайті авіакомпанії "Qatar Airways".

Читайте також Куди можна їхати в січні: МОЗ оприлюднило новий перелік країн "червоної" та "зеленої" зон

Авіакомпанії пропонують святкові акції

Знижки та розпродажі проводить "Qatar Airways" – в різні куточки світу можна забронювати авіаквитки за ціною від 14 000 гривень. Також дешеві авіаквитки з'явилися в авіакомпанії "Turkish Airlines".

В які країни можна полетіти дешевше

18 грудня 2020 року авіакомпанія "Qatar Airways" відновила польоти в Київ після карантину. До 14 січня на сайті пропонується забронювати перельоти економ-класу за ціною від 14 000 гривень, а в бізнес-класі – від 39 000 гривень. Дату польоту можна вибрати до 30 листопада 2021 року.

Святкові акції діють у таких напрямках:

Занзібар – 9 січня сюди можна полетіти за ціною від 10 304 гривні в один кінець з двома пересадками.


Дешеві авіаквитки у Занзібар / poehalisnami.ua

Мальдіви – квиток 8 січня коштує від 10 829 гривень в один кінець.

Шрі-Ланка (Коломбо) – 3 лютого можна полетіти за 7 785 гривень в один кінець.

За акційною ціною можна придбати квитки як в Азію та Африку, так і міста в США й Австралії. Наприклад, мандрівники, що сумують за Таїдандом, Балі та Індією можуть придбати квитки на весняні місяці з надією, що туризм в цих країнах відновиться. А на найближчі дати квитки навіть дешевші.

Куала-Лумпур – 13 січня можна полетіти за 13 964 гривень в один кінець, а в Делі можна забронювати квиток на 27 березня за 7 443 гривень в один кінець.

Цікаво Авіакомпанія представила новий клас у літаках

У авіакомпанії "Turkish Airlines" можна знайти акційні квитки в ОАЕ на весь рік. Полетіти з Києва та Одеси в Дубай за ціною від 166 євро в обидва кінці можна як у лютому, так і в серпні.