Однак згодом пошуковик повідомив про відсутність проблем з авіаквитками. За його інформацією, всі клієнти зможуть вилетіти рейсами Ryanair попри конфлікт.

Читайте також Мальовничі водойми України, про які мало хто знає, а дарма: літня добірка

Для цього потрібно завантажити та видрукувати оригінальний посадковий талон авіакомпанії, який надасть пошуковик.

На сьогоднішній момент всі клієнти Kiwi.com, які купили квитки на Ryanair, успішно полетіли. Жодному пасажиру не відмовили в посадці, – відзначили в Kiwi.com.

В пошуковику додали, що це був невеликий рекламний трюк Ryanair з метою відрадити мандрівників від бронювання на Kiwi.com задля бронювання на сайті Ryanair.

Конфлікт між Ryanair та Kiwi: що відомо

Минулого тижня Ryanair повідомив про намір відмовляти власникам квитків придбаних на сайті Kiwi.com в посадці у літак.

Пошуковик Kiwi.com перешкоджав прямому спілкуванню Ryanair з пасажирами тим, що заміняв електронні пошти клієнтів підробленими адресами.

Серед причин відмови також було те, що Kiwi.com випускав власні посадкові талони, які вважаються фальшивими. Пошуковик дозволяв завантажувати їх з QR-кодом. Від оригінальних вони відрізнялися лише кольором і наявністю логотипу продавця авіаквитка.

Своєю чергою, Kiwi.com пояснює, що справжня причина криється у фінансових непорозуміннях, адже пошуковик часто продає квитки Ryanair дешевше, ніж сама авіакомпанія. Вони також повідомили, що ніякого підробленого талона не існує.