Сьогодні, 24 червня, Міністерство закордонних справ України повідомило, що завдяки роботі дипломатів туристи, у яких виникли проблеми з Mouzenidis Travel, повернуться до України. Зробити це вони зможуть 25 – 26 червня.

Читайте також Куди поїхати в червні в Україні: літні напрямки, що подарують незабутні враження

За інформацією МЗС, посольство в Афінах та консульство України в Салоніках разом з Державним агенством розвитку туризму та українськими туроператорами працюють над вирішенням труднощів із поселенням в готелях та поверненням наших туристів на Батьківщину.

Завдяки роботі дипломатів 25 – 26 червня мають відбутися авіарейси за маршрутами Салоніки – Київ, Салоніки – Львів та Іракліон – Київ, якими в Україну зможуть повернутися понад 500 наших громадян, – йдеться у повідомлені.

Зазначається, що раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба мобілізував ресурси дипломатичної служби на допомогу українським туристам у Греції після призупинення діяльності грецької туристичної компанії.

У МЗС також нагадали, що задля уникнення проблемних ситуацій клієнти Mouzenidis Travel перед поїздкою до Греції мають обов'язково вийти на зв'язок з готелем для перевірки дійсності придбаного туру.

Відзначимо, раніше в Борисполі відбулась скандальна "посадка" на рейс до Туреччини: літак авіакомпанії МАУ забув своїх пасажирів.