У авіакомпанії повідомили, що затримка сталася не за їхньої провини. Але пасажирів, чий рейс відлетів без них, це не дуже втішає.

До теми Куди поїхати в червні в Україні: літні напрямки, що подарують незабутні враження

Що відомо про інцидент в Борисполі

За словами Яни, вона прибула в аеропорт завчасно – майже за 2 години до вильоту. Проте черга на стійці реєстрації виявилась неосяжно великою – за 15 хвилин до старту рейсу ще лишалось близько 50 людей. Проте пасажирів запевнили, що літак затримується та не підійметься в небо без пасажирів. Для заспокоєння МАУ зробили розсилку на електронні листи про затримку.

О 17:30 (початковий час вильоту літака) дівчина вирушила на паспортний контроль та вийшла до воріт о 17:45. Але вони виявились закритими, і літака біля них не було.

Гейт закритий. Немає ні душі. Літак полетів без мене і десятків людей,
– розказала Яна.

Дівчина зустріла свого колегу – журналіста ВВС. Вони разом вибігли через вже закриті двері воріт, сподіваючись знайти свій літак. Але дива не сталося – тоді звернулися до працівників аеропорту. Один з них завірив, що за пасажирами скоро приїде автобус.

За чверть години приїхали силовики, які затримали Яну та її колегу за порушення пункту пропуску. Натомість туристи просили зв'язатися з МАУ і допомогти якось вирішити ситуацію.

Черги в Борисполі біля реєстрації на рейс МАУ: відео

Спроба №2 вилетіти в Туреччину

Після того, як журналісти сплатили штраф за адміністративне порушення, їх знову відвели до стійки реєстрації. Тут знову стояли десятки людей, які мали летіти наступним рейсом, але ситуація була аналогічною – черги, спізнення та напівпорожній (чи навіть порожній) рейс МАУ.

Через 4 години поневірянь та 2 невдалі спроби вилетіти в Туреччину, Яна забрала багаж та повернулась додому. Проте з її слів, не далося отримати компенсацію або хоч якесь пояснення в авіакомпанії.

Натомість авіакомпанія все ж таки опублікувала у соцмережах вибачення щодо цього інциденту.


Коментар МАУ на ситуацію в Борисполі / Скринщот з офіційної сторінки компанії