Про інцидент, який трапився в нью-йоркському аеропорту Ла-Гуардія, повідомляє "CNN".

Читайте також У жінки почалися панічні атаки через приниження членами екіпажу літака

Як передає джерело, курйозна ситуація сталася на борту літака, який тримав курс до Атланти. Коли авіалайнер зайшов на злітну смугу, двоє туристів – 31-річний Антоніо Мердок і 23-річна Бріана Греко – відчинили двері, активували надувний трап і зійшли на землю разом з собакою.

Після інциденту лайнер залишався на злітній смузі близько години, але перевізнику вдалося розмістити пасажирів на інших рейсах. Авіакомпанія Delta підтвердила інцидент, а один з очевидців, житель Нью-Йорка Кейсі Джонсон, розповів, що під час рейсу пасажири, які вчинили цю ситуацію, були дуже ввічливими.

Спершу, Мердок і Греко попросили його помінятися місцями, щоб було зручніше перевозити собаку, і влаштувалися у хвості літака. Пізніше Джонсон помітив, що незнайомці перемістилися в початок салону, а потім побачив, як у тому ж напрямку побігли кілька пасажирів і членів екіпажу.

Цікаво "Зняли з рейсу, бо дитина відмовилася вдягти маску": в аеропорту виник скандал з сім'єю туристів

В результаті порушників затримала поліція, їм пред'явили звинувачення в незаконному проникненні в кабіну літака, а також у створенні ситуації, яка загрожувала безпеці інших людей. При цьому собаку, яка була з ними, направили в притулок для тварин у Брукліні.