Про те, що Україну внесли в перелік зі 103 країн, громадянам яких дозволили відвідати курорти Оману, повідомляє "Oman Observer".

Читайте також МАУ запускає новий чартерний рейс з Києва: куди саме

10 грудня влада Оману оголосила, що туристи будуть звільнені від обов'язкового карантину і тестування методом ПЛР до прибуття в країну.

Що потрібно для в'їзду в Оман?

Королівська поліція Оману оголосила, що з метою підтримки туристичного руху і для спрощення поїздок для охочих відвідати Султанат громадяни 103 країн будуть звільнені від в'їзних віз терміном на 10 днів.


Салала – місто в Омані / getyourguide.ru

В'їзд дозволено згідно із зазначеними правилами та умовами, включаючи наявність попереднього і підтвердженого бронювання готелю, медичної страховки, яка покриває лікування COVID-19, і зворотного квитка.

Раніше стало відомо, що перед в'їздом в Оман всі приїжджі повинні зареєструватися для проходження тесту ПЛР в аеропорту і завантажити мобільний додаток "Tarassud+".

Чим Оман цікавий для туристів?

Місця пляжного відпочинку в Омані – міста на узбережжі Оманської затоки й Аравійського моря. Найвідоміші курорти: Маскат, Салала, Сохар, Сур. Щорічно Оман відвідують сотні тисяч іноземних туристів.


Маскат / tonkosti.ru

Пляжі на курортах довгі, з білосніжним піском і бірюзовою водою, але місцями з кораловими рифами. Навколо пляжних ліній ростуть кокосові або мангрові гаї. Середня температура води в морі – 28 градусів, а найкращий час для пляжного відпочинку – з вересня по квітень.

Цікаво Місце, де можна повністю перезавантажитися: як самостійно організувати подорож на Занзібар

В Оман їдуть, щоб зануритися в арабську казку – відвідати пустелю, оазиси, мечеті, фортеці. А також – побачити газелей в заповідниках і спробувати місцеву кухню.