Одна з компаній розробила таку собі "шпаківню" для людей, – яку можна встановити будь-де без шкоди для навколишнього середовища та насолоджуватися відпочинком та неймовірними пейзажами навколо, повідомляє "Dwell".

Читайте також Шведський крижаний готель відкрився на зимовий сезон: вражаючі фото унікальних кімнат

Що таке будинки-шпаківні?

Їх називають Birdbox – збірні та екологічно безпечні конструкції, які легко транспортувати.

Ми хотіли створити продукт, який міг би забезпечити унікальний досвід з мінімальними витратами, – пояснює Торстейн Аа, дизайнер Birdbox і співзасновник архітектурного бюро Livit.


Birdbox / maxim.com

"Будинок-шпаківня" не потребує обслуговування і може бути піднятий на місце за допомогою вертольота та встановлений на колонах, щоб не зашкодити природі. Будинки мають зручності класичного готельного номера і добре ізольовані для захисту від суворих погодних умов. Головна особливість будинків-шпаківень – величезні оглядові вікна і мінімалістичний дизайн.


Будинок-шпаківня всередині / birdbox.no

Що вміщує в собі Birdbox та яка вартість оренди?

В кожному будиночку: ліжко, місце для зберігання речей, стіни з вовняною підкладкою, приглушена колірна палітра і величезні скляні оглядові вікна, щоб милуватися навколишніми краєвидами.


Birdbox серед лісу / birdbox.no

Будиночки доступні в розмірах Birdbox Mini з вартістю оренди 210 доларів за добу або Birdbox Medi – такі можна орендувати за 250 доларів на добу.

Цікаво У Будапешті оглядове колесо перетворили на ресторан: яка вартість вечері над містом