Щоб по-справжньому пізнати країну, слід вирушати за межі популярних туристичних локацій. Тільки тоді можна повною мірою відчути атмосферу легендарної Грузії. У цьому вам допоможе Travel24 разом із ТМ "Шато Кахеті".

Читайте також Влаштуйте незабутню подорож до Грузії: 5 речей, які має зробити кожен турист

Куди поїхати, щоб закохатися в Грузію

Сванетія

Мандрівку варто розпочати зі Сванетії – найвисокогірнішого регіону Грузії, який називають "загубленим світом" і "краєм тисячі веж". Тут є все для відпочинку: первісна природа, найвищі в країні гори, альпійські долини, льодовики, стрімкі річки й унікальні пам'ятки. Та і це ще не все!

Однією з причин поїздки до Сванетії є вежі, що занесені до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Здавна вони слугували фортецею, де переховувались від зовнішніх ворогів. Атмосфера тут особлива, оскільки вежі споруджували в період з XI по XIII століття, тому туристи точно відчують дух старовини.


Сванетія – край тисячі веж / Фото thenaturaladventure.com

Крім того, добре відомо, що традиційні грузинські страви у кожному місті та селі готують за унікальними рецептами, зокрема, й хачапурі. Відтак існує щонайменше 10 різновидів, а одними з найпопулярніших є сванські. А де приготують їх краще, ніж на батьківщині – у Сванетії?

Кахетія

Грузію без вина складно уявити! Тож, приїхавши сюди, неможливо оминути увагою регіон, де народжується найкраще грузинське вино – Кахетію.


Кахетія – колиска грузинського виноробства / Фото Unsplash

Тамтешнє вино виготовляється за стародавньою технологією із застосуванням особливих глечиків квеврі. Процес настільки унікальний, що його внесли до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.