Travel24 підготував список з 6 найменш відвідуваних країн світу.

Читайте також: 5 найвисокогірніших озер світу, які приховані від людського ока – фото

Кірибаті

Острівна країна в Океанії, що розташовується у всіх чотирьох півкулях Землі. Тут туристи зможуть відпочити на ідеально білих піщаних пляжах, насолодитися красою лагун та порибалити на безлюдних островах. Проблеми з туристами у Кірибаті через невелику кількість авіарейсів.


Кірибаті / nat-geo.ru

Острів Науру

Це крихітний острівець в Тихому океані. Найменша республіка світу площею 21 квадратний кілометр. Тут практично немає що дивитися, тому що більша частина острова – відкрита фосфатна шахта. В країні живе 10 тисяч осіб, працює декілька готелів, є красиві тихоокеанські пляжі й коралові рифи для дайвінгу. І це єдина країна у світі без столиці.


Острів Науру / medium.com

Домініка

На острові просто чарівна природа: водоспади, каньйони, тропічні ліси. Проблеми з туристами у Домініці, так само як і в Кирибаті, через нерозвинуте авіасполучення. Існує два шляхи дістатись до країни на гвинтокрилому літаку або поромом.


Домініка / astons.com

Острів Санту-Антан

Краса диких ущелин та базальтових гір розсіюється поміж яскравих сіл та поодиноких фермерських будиночків – неймовірна краса. Але є мінус – тут потрібно багато ходити пішки, тому варто потурбуватися про зручне взуття.


Острів Санту-Антан / uk.wikipedia.org

Сурінам

Країна у Південній Америці не може похвалитись великою кількістю туристів. Тут розташовані тропічні ліси, водоспади та піщані пляжі. Населення країни розмовляє голландською мовою.

Цікаво: Містечко з листівки: музей просто неба та унікальний цвинтар у Гальштаті

Острів Шпіцберген

Хоча Норвегія і користується популярністю серед туристів, проте острів Шпіцберген мало хто відвідує. Він розташований за Полярним кругом, тому тут є полярна ніч. Проте навіть взимку Шпіцберген буде цікаво відвідати, адже тут не лише суцільна темрява, але й можна побачити північне сяйво.


Острів Шпіцберген / nordictravel.ua

Не оминайте цих місцин!