Travel24 пропонує насолодитися неповторними водоспадами, не докладаючи жодних зусиль.

Дивіться також: Неповторні місця планети, в існування яких важко повірити: приголомшливі фото

Ігуасу, Аргентина

Величезна кількість води з 275 каскадами у формі кінської підкови падає з висоти 82 метрів. Водоспад розкинувся на 3 кілометри за течією ріки Ігуасу. Він утворився унаслідок сильного виверження вулкану, що залишило велику ущелину в землі. Це диво розташоване на самому кордоні Аргентини та Бразилії і є об'єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Добратися сюди доволі просто, адже туризм тут розвинений на високому рівні. Вид із бразильської сторони найбільш захопливий: звідси можна спостерігати всю панораму водоспаду, замовити вертолітну екскурсію або пропливти на човнах.


Водоспад Ігуасу / UnSplash

Ніагара, США

Недарма Ніагарський водоспад входить до переліку найкрасивіших водоспадів світу. До того ж він є найвідомішим у світі. Розташований на кордоні між США та Канадою, причому цікаво те, що вода падає з території Штатів, але видно її з Канади. Висота водоспаду становить 53 метри, а його загальна ширина перевищує 1200 метрів. Біля водоспаду прокладена автотраса, що дає змогу туристам насолодитися приголомшливим видовищем, не виходячи з машини. Вище і нижче за течією річки для зручності туристів побудовані мости – оглядові площадки, а також готелі та мотелі, де можна зупинитися. Біля Ніагари встановлені десятки різнобарвних прожекторів. Щойно стемніє, їхні промені скеровуються на стіну водоспаду і, створюючи казкову ілюмінацію, підсилюють і без того неймовірну картину.


Ніагарський водоспад ввечері / UnSplash

Анхель, Венесуела

Найвищий водоспад планети, його висота становить 1 054 метри, свій початок бере на вершині гори Ауянтепуй в оточенні непрохідних тропічних лісів. Висота і швидкість падіння води настільки великі, що бурхливий потік не досягає землі. Вода розпадається на дрібні частинки та перетворюється на величезні туманні хмари, які в безвітряну погоду поширюються на багато кілометрів. Анхель є не тільки найвищим, а й одним з найбільш важкодоступних водоспадів у світі. Дістатися до нього пішки неможливо, багато мандрівники воліють милуватися його красою під час вертолітних прогулянок. Найбільш відважним пропонують подолати кінцевий відрізок шляху по бурхливій річці Кереп, в цьому випадку можна помилуватися водоспадом з максимально близької відстані.


Водоспад Анхель / myplanet.com.ua

Гюдльфосс, Ісландія

У перекладі він означає "золотий водоспад". Гюдльфосс розташувався на річці Хвітау, в долині Хаукадалур. Глибина водоспаду становить 70 метрів, це безпосередньо до місця падіння води в долині. Примітно те, що сам водоспад складається з двох щаблів – каскадів заввишки 21 метр і 11 метрів. Ці щаблі повернені одне до одного під кутом 90 градусів. Таким чином, загальна висота водоспаду Гюдльфосс сягає 32 метрів. Видовище дуже приголомшливе, коли у вузьку ущелину по порогах вривається величезна ріка: потоки ревуть, у повітрі стоїть водяний пил.


Водоспад Гюдльфосс / orangesmile.com

Цікаво: Пляжі світу з незвичайним кольором піску: різнобарвні фото

Нижній водоспад Єллоустоун, США

Висота становить 94 метри, що майже удвічі вище, ніж Ніагара. Але за шириною він суттєво поступається Ніагарському водоспаду: ширина річки в місці падіння з обриву становить 22 метри. Поруч із бурхливим потоком, що летить у безодню, петляє стежка, якою можна забратися на вершину водоспаду або поспостерігати за водою, що падає. Водоспад можна побачити на території парку Єллоустоун – "земля водоспадів". У національному парку їх налічується більш як сорок. Тож у туристів є можливість дорогою до Нижнього водоспаду Єллоустоун побачити безліч інших маленьких витворів природи.


Нижній водоспад Єллоустоун / UnSplash

Насолоджуйтеся мальовничими пейзажами нашої планети!