Літак вилетів з міжнародного аеропорту Катманду "Трибхуван" 18 грудня і мав прибути на південний схід – у місто Джанакпур. Проте полетів на північний захід – місто Покхара. Два міста знаходяться на відстані 255 кілометрів один від одного, повідомляє CNN.

Читайте також: Пересадка в аеропорту "Бориспіль" в умовах пандемії: що очікувати пасажирам

У компанії повідомили, що в той день погода була несприятливою для польотів через поривчастий вітер. Рейси затримувалися, у внутрішньому терміналі аеропорту скупчилося багато людей.

Для того, щоб виправити розклад, керівництво Buddha Air вирішило злегка змінити порядок відправки рейсів і спочатку відправити літак у Покхару, а потім вже в Джанакпур. Різниця між ними за часом була, згідно з табло, 20 хвилин.

До теми: Стюардеса розповіла про таємні кімнати у літаках

Проблема полягала в тому, що ніхто не повідомив капітану повітряного судна і другому пілоту про зміну номера рейса. Крім того, стюардеса оголосила на борту, що вони направляються в Джанакпур.

У той же день пасажирів доставили в правильний пункт призначення. Прямих рейсів між Покхарою та Джанакпуром немає, тому авіакомпанія отримала спеціальний дозвіл летіти туди.