Travel24 поділиться добіркою 5 найбільш грибних місць Києва та околиць, де ви зможете наповнити свої кошики.

Читайте також: Куди поїхати з Києва на один день: 7 найближчих маршрутів

Пуща-Водиця

Місце дуже популярне серед грибників, тому приїжджати сюди треба рано. Формально Пуща-Водиця вважається лісопарком, але по суті це справжній ліс, місцями дуже густий. Тут ви зможете знайти білих, підберезників, підосичників та польських грибів. Також у Пуща-Водиці є грузді, вовнянки, маслюки, сироїжки та літні й осінні опеньки.


Гриби грузді / ubec.ru

Біличанський ліс


Гриб красноголовець (підосичник) / gribnick.org.ua

Лютіж

Де: Вишгородський район, 25 кілометрів від станції метро "Героїв Дніпра"

Тут можна розжитися польськими грибами, королівськими білими грибами, підберезниками, сироїжками, боровиками. Ліс під Лютіжем дуже великий, тому перед поїздкою прихопіть з собою компас, а ще краще знайдіть компанію з досвідчених грибників.


Гриб боровик / indasad.ru

​Цікаво: 5 найгарніших озер України, які варто побачити на власні очі: фото

Димер, Катюжанка

Де: Вишгородський район, близько 60 кілометрів від Києва

У лісі – різноманіття грибів. Зважаючи, що до Києва трохи далі, то й грибників зазвичай менше, ніж у Лютежі. Але розраховувати на прогулянку на самоті навіть на такій відстані від столиці не варто. Цей напрямок – грибна "класика".


Польські гриби/ agronomu

Голосіївський ліс

Де: Голосіївський район

Тут головне: чим далі від натоптаних доріжок – тим більша ймовірність вдалого полювання. Найбільше тут опеньків, й не лише осінніх. З квітня тут можна знайти літній різновид цього гриба. Між іншим, у деяких країнах літній опеньок штучно культивується, адже дуже смакує у смаженому чи маринованому вигляді. Ростуть тут і осінні представники цього виду, але за ними треба відправлятися до лісу у вересні. Також можете набрати грибів-парасольок. Тут мешкають два види їстівних – великий та червоніючий.


Опеньок літній / wikigrib.ru

Вдалого "полювання"!