Travel24 за підтримки SKODA KODIAQ пропонує вам добірку театрів України, які вразять своєю атмосферністю та виставами. Обов'язково завітайте до них!

Читайте також Місця щасливих людей: добірка родзинок в Україні, які варто відвідати для душі

Театри України, які варто відвідати

Національний академічний театр опери та балету України імені Тараса Шевченка, Київ

Саме його називають храмом муз та архітектурною перлиною столиці. Це один з найкрасивіших і найбільших театрів усієї країни. Загальна площа сцени – 824 метри, він вміщує 1300 глядачів. Національна опера вражає акторською майстерністю та інтерпретацією художніх творів, як в Україні, так і за кордоном.


Національна опера України / Фото: ua.igotoworld.com

Музично-драматичний театр, Кропивницький

Кропивницький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Марка Кропивницького став колискою театрального мистецтва в Україні, адже це перший професійний український театр. Саме на його сцені відбулася прем'єра опери "Наталка Полтавка". На фронтоні височіють фігури трьох муз – Мельпомени, Талії та Терпсихори – як символи мистецтва.


Музично-драматичний театр / Фото: mista.ua

"Театр 19", Харків

Домівкою однієї з найцікавіших груп став Харківський Будинок актора. Колектив "Театру 19" складається зі студентів Харківського державного університету мистецтв імені Івана Котляревського, які пропонують експериментальні постановки та нові інтерпретації класичних п'єс.


"Театр 19" / Фото: theatre19.com.ua

Одеський національний академічний театр опери та балету, Одеса

Найстаріший оперний театр України стоїть поряд зі знаменитим віденським оперним театром і іншими перлинами Європейської архітектури. Цікаво, що унікальна акустика підковоподібного залу дозволяє доносити навіть шепіт зі сцени в будь-який куточок залу.


Одеський оперний театр / Фото: ukraine-is.com

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, Львів

Театр опери та балету вважається перлиною міста Лева. У 2000 році – до сторіччя Львівської опери – вона була перейменована на честь Соломії Крушельницької, видатної української оперної співачки, широко відомої в усьому світі. Разом з віденською та одеською операми входить до числа найкрасивіших театрів Європи.


Львівська опера / Фото: О. Храмова / Фейсбук Львівської Національної Опери

Цікаво Туристичні місця України, які має відвідати кожен: мальовнича добірка

Чим дістатися?

Найкращим варіантом буде SKODA KODIAQ, у якій ви з легкістю зможете вмістити 7 осіб. Ця модель має систему допомоги при маневруванні – Manouevre Assist, вона дозволить вам уникнути небезпечних ситуацій при здійсненні паркування заднім ходом. Також вона обладнана повністю світлодіодними фарами та Auto Light Assist – системою автоматичного управління світлом (керує включенням та вимиканням дальнього світла).


SKODA KODIAQ / skoda-auto.ua

Детальніше про авто SKODA KODIAQ дивіться у тест-драйві: