Travel24 за підтримки SKODA KAMIQ пропонує добірку міст, де можна політати на повітряній кулі. Не сумнівайтеся – вам сподобається!

Читайте також Місця щасливих людей: добірка родзинок в Україні, які варто відвідати для душі

Київ

У вас буде можливість пролетіти над парками, лісами, скверами й островами Дніпра. Польоти стартують з двох популярних місць відпочинку киян: Гідропарку, розташованого на островах в центрі Києва і парку Дружби народів – на півночі столиці.

Ціна: 8 000 гривень з особи

Васильків

За 25 кілометрів від Києва можна побачити красиві ландшафти, скіфські споруди, парк "Київська Русь", піднявшись у небо на повітряній кулі. А навесні і влітку ще й "Годинник вічності" з живих квітів.

Ціна: 4 000 гривень з особи


Де в Україні можна політати на повітряній кулі / Фото: UnSplash

Переяслав та Біла Церква

Тут ви можете підійнятися в небо під час фестивалів повітряних куль: у Переяславі в травні, а в Білій Церкві в серпні. Також є можливість індивідуальних польотів над містом-музеєм Переяслав чи над старовинним парком Олександрія в Білій Церкві.

Ціна: 4 000 гривень з особи

Львів

Гостям та мешканцям міста пропонують підійнятися на висоту 200 – 500 метрів. Окрім львівських лісів й полів, ви оминете ще й "Золоту підкову" – три славнозвісні замки Львівщини: Олеський, Підгорецький та Золочівський.

Ціна: 4 000 гривень з особи

Кам'янець-Подільський

Щороку у жовтні тут проходить Фестиваль повітряних куль, на якому туристи зможуть здійснити політ над чарівним Кам'янець-Подільським, мальовничим каньйоном річки Смотрич та старою Фортецею.

Ціна: 3 000 гривень з особи


Фестиваль повітряних куль у Кам'янець-Подільському / Фото: Pinterest

Макарів

За 30 кілометрів від Києва у вас є можливість пролетіти над річкою Здвиж, побачити гольф-клуб і страусину ферму, а також мальовничу природу.

Ціна: приблизно 3 500 гривень з особи

Цікаво Туристичні місця України, які має відвідати кожен: мальовнича добірка

Чим дістатися?

Ідеальним варіантом буде SKODA KAMIQ, яка оснащена передовими технологіями Sport Chassis Control – режим спортивного водіння. Ця модель на всі випадки життя. Вона поєднує в собі переваги кросовера і позашляховика, хоч й передбачена для руху містом, дороги в горах теж витримає. Витрати палива становлять 4 літри на 100 кілометрів. Розгін до ста кілометрів за годину двигун KAMIQ набирає від 8,3 секунди. Звісно, як і в будь-якій моделі SKODA, безпека тут на вищому рівні: 9 подушок безпеки (Side Assist і Passenger Protection).


SKODA-KAMIQ / Фото: skoda-storyboard.com

Детальніше про авто SKODA KAMIQ дивіться у тест-драйві:

Вдалого польоту!