Компанія "Єврокар" цінує своїх клієнтів. Саме тому цієї весни спільно з банком-партнером "Ощадбанк" запускає унікальну кредитну програму SKODA.

Читайте також Туристичні місця України, які має відвідати кожен: мальовнича добірка

Довідка: ТОВ "Єврокар" – офіційний дистриб'ютор автомобілів SKODA в Україні. Дилерська мережа SKODA є однією з найбільших в Україні й визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі та рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі SKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування.

Нова кредитна програма від імпортера SKODA

Пропозиція надає можливість придбання нового автомобіля SKODA в кредит з пільговим періодом на три роки. При цьому загальний термін кредитування може становити до 7 років.

Також 3 березня у всій дилерській мережі SKODA стартує нова програма автокредитування. Головна перевага такого виду автокредитування – при авансі від 10% і терміні кредиту до 7 років, ставка становить 0,01% річних в перші три роки кредиту.

Які умови для клієнта?

Для того, щоб оформити кредит на бажану SKODA досить внести початковий внесок від 10% вартості автомобіля. При цьому відсоткова ставка перші 3 роки – 0,01% річних, а якщо кредит оформляється на термін більше 3-х років, то на решту терміну ставка складе 17,99% річних на залишок за кредитом. Зазначається, що впродовж всього терміну кредит можна погашати достроково, без комісії в банку.

Автомобіль року в Україні 2021

Днями пройшла акція "Автомобіль року" і беззаперечним лідером на думку експертного журі та громадськості стала SKODA OCTAVIA.


Автомобіль року в Україні 2021 / Фото: skoda-auto.ua

До слова, якщо оформити кредит на 7 років на SKODA OCTAVIA A8 з двигуном 1,4 TSI, потужністю 150 к.с. і 6-ступеневою механічною коробкою передач, то з первинним внеском 10%, середній платіж за перші 3 роки складе 6 163 гривень в місяць, а наступні роки – 8 420 гривень.


Сучасний інтер'єр SKODA OCTAVIA A8 / Фото: skoda-auto.ua

Детальніше з моделями бренду SKODA ви можете ознайомитися тут.