Авіаперевізник прибрав крісла, які раніше використовувала МАУ – колишній експлуатант авіалайнера, і замінив їх на нові тонкіші. Тепер в салоні максимально можливе число сидінь – 189.

Читайте також SkyUp продовжить здійснювати польоти за 10 популярними напрямками серед туристів

Щоб простіше та швидше прибирати салони – крісла покриті шкірзамінником. Також це дозволяє не використовувати одноразові підголівники.


Нові крісла в Boeing 737-800 Bees Airline / Фото: Денис Кузьменко

Перші два літаки Bees Airline випущені у 2010 році й мають простий салон зі звичайними багажними полицями та стандартним підсвічуванням. Сучасніші Boeing 737-800 оснащені інтер'єром Sky Interior з різнобарвним світлодіодним підсвічуванням і збільшеними поличками для ручної поклажі.


Нові полички в Boeing 737-800 Bees Airline / Фото: Денис Кузьменко

Що відомо про Bees Airline?

Авіакомпанія була зареєстрована наприкінці 2019 року. Згідно з відкритими даними, власником є український підприємець Сергій Смирний. На сьогодні з авіаперевізником працюють туроператори TPG та TEZ TOUR.

Рейси виконуються з аеропорту "Київ", який є аеропортом базування Bees Airline. На початку авіапарк матиме два повітряних середньомагістральних судна типу Boeing 737-800 NG на 189 місць та вже незабаром флот поповниться ще двома літаками цього типу. У 2022 році флот налічуватиме вже шість літаків.

Цінова політика – приблизно 1000 – 1500 гривень за один квиток.

Зазначимо, раніше Державіаслужба України дозволила лоукосту Bees Airline розпочати польоти за 16 чартерними й 13 регулярними маршрутами. Рейси здійснюються з 22 березня.