Travel24 розповість корисні поради, які стануть в пригоді, якщо ви подорожуєте з улюбленцями.

Читайте також: Як не зганьбитися туристу: що можна, а чого не варто забирати з готелю

Документи

Якщо ви збираєтеся мандрувати зі своїм домашнім улюбленцем, за межі власного населеного пункту, то вам не обійтися без ветеринарного свідоцтва №1, яке видається на основі ветеринарного паспорта тварини. У свідоцтві вказуються координати власника тварини, дати щеплень. В обов'язковому порядку тварині мають зробити щеплення проти сказу за 30 днів до поїздки. Без нього вам не видадуть ветеринарного свідоцтва.

Як подорожувати з тваринами поїздом

У касі вам необхідно показати ветеринарне свідоцтво №1, і тільки тоді вам випишуть квитанцію. Оплата за перевезення тварин відбувається як за людину або місце – 20 кілограмів багажу.

Якщо пасажири не проти, домашній улюбленець може їхати з вами в купе, а якщо вони не згодні, то вам доведеться залишити тварину в тамбурі першого вагона. Якщо ж ви не хочете розлучатися зі своїм улюбленцем, то ідеальним варіантом буде викупити заздалегідь всі місця купе.


Перевезення тварин у поїзді / greekreporter.com

Як подорожувати з тваринами літаком

Якщо ви вирішили подорожувати з домашнім улюбленцем на літаку, то заздалегідь дізнайтеся правила перевезення тварин в авіакомпанії, з якою летите. Адже кожна з них може мати свої нюанси й варіанти. Перевезення тварин оплачується в будь-якому випадку. Квитки на тварину оплачуються як певну кількість кілограмів багажу з певною націнкою.

Корисні поради:

  • не дозволяйте тварині пити будь-яку рідину за 4 години до вильоту рейсу
  • не давайте тварині транквілізаторів. Під час рейсу температура тіла тварини може знизитися, тоді їй буде потрібно більше часу для звикання до нового оточення
  • процес реєстрації тварин може зайняти певний час, тому краще приїхати в аеропорт за 3 години до вильоту.


Перевезення тварин у літаку / lowcost.ua

Що взяти з собою для подорожі з твариною

  • підстилку зі знайомим тварині запахом
  • мисочку, воду і їжу
  • ветаптечку: репелентний нашийник, краплі на холку, знеболювальне, протизапальне та спрей від кліщів.

Гарної подорожі!