Рішення було ухвалено на засіданні уряду без обговорення. Про це повідомив кореспондент Укрінформу.

Читайте також Таїланд скоротив карантин для вакцинованих від COVID туристів

Затвердити Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Сент-Вінсент і Гренадін про взаємне скасування візових вимог, вчинену 25 листопада 2020 року в Лондоні, – йдеться у документі.

Зазначається, що ухвалення постанови дасть змогу українській стороні виконати внутрішньодержавні процедури, необхідні для того, щоб угода набула чинності. Згідно з пунктом 1 статті 12 Угоди, вона набуває чинності на 30-й день з дати отримання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення про виконання сторонами внутрішньодержавних процедур.

Що відомо про Сент-Вінсент і Гренадіни?

Це незалежна держава в групі Навітряних островів Малих Антильських островів. До складу території входять відносно великий острів Сент-Вінсент і близько 32 дрібних островів, які входять до групи Північні Гренадини, а також рифів Тобаго. Загальна площа островів – 389,3 кілометра, з них Сент-Вінсент – 344 кілометри, Гренадіни – 45,3 кілометра.

Сент-Вінсент і Гренадіни – тропічна волога країна. Уздовж узбережжя острова Сент-Вінсент простяглися пляжі з чорного вулканічного піску, уздовж узбереж островів Гренадіни – пляжі з коралових пісків. Острови облямовані кораловими рифами.

Країна є членом ООН, ОАД, Британської Співдружності націй, Карибської співдружності (КАРІКОМ) та Організації Східнокарибських держав.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що громадяни України з 1 березня зможуть подорожувати безвіз до Гренади та заморських територій Нідерландів.

Також з 1 березня почав діяти безвізовий режим з п'ятьма карибськими островами: Аруба, Кюрасао, Бонайре, Сінт-Естатіус і Саба.