Круїзна компанія Holland America Line вирішила подарувати мандрівникам десять поїздок, які передбачають 7-денний круїз на Аляску.

Цікаво Боровець – один із найпопулярніших гірськолижних курортів Болгарії: 10 пейзажних фото схилів

Holland America Line дарує тижневі круїзи на Аляску

Розіграш компанії "Любовні листи на Аляску" дає мандрівникам шанс виграти тижневу круїзну відпустку Holland America Line.

Володар головного призу отримає 7-денний круїз на Аляску для двох осіб у люксі Neptune вартістю близько 3 200 доларів. Інші переможці проводитимуть тижневий круїз у люксах Vista або Signature вартістю близько 2 600 доларів.


Палуба одного з круїзних лайнерів Holland America / Фото @voyagerone

Які умови акції

  • Щоб взяти участь у конкурсі, туристи повинні пояснити, чому люблять Аляску й навіщо хочуть туди подорожувати;
  • Обсяг повідомлення – 250 слів або менше. Кожне із них оцінюватимуть за щирістю, оригінальністю та натхненністю Аляскою. Також зважатимуть на якість та послідовність написання;
  • Учасники повинні подати заявку онлайн до 23:59 за тихоокеанським часом 15 березня. У конкурсі можуть брати участь особи віком від 21 року, які є жителями Сполучених Штатів, Вашингтона або Канади (крім Квебеку).

COVID-правила для гостей лайнера

Holland America наразі вимагає, щоб усі гості були повністю вакциновані та показали докази негативного результату ПЛР або антиген-тесту, зробленого впродовж двох днів після відпливу.

Також круїзна компанія зобов'язує усіх пасажирів носити маски для обличчя в громадських приміщеннях, за винятком тих випадків, коли споживають їжу та напої. На кораблі кожному гостю видають маски KN95.