Складаємо рюкзак за день: що необхідно взяти із собою в мандрівку

21 лютого 2022, 16:57
Читать новость на русском
СПЕЦПРОЄКТ

Приходить момент, коли сірі будні повністю захопили вас, і, здається, виходу немає. Втім, мандрівка – саме те, що потрібно в такі періоди, адже вона гарантує позитивні емоції.

У спонтанну поїздку зовсім необов'язково брати все, що є в будинку, достатньо рюкзака. Однак, щоб він дійсно став у пригоді, треба знати декілька лайфхаків, як швидко зібрати рюкзак, і, що в нього покласти. Про це розповість редакція 24 каналу за підтримки SKODA KAROQ.

Зверніть увагу Поїздка взимку: про які правила повинен пам'ятати кожен водій

Що покласти в travel-рюкзак

Документи та готівка

Це речі першої потреби, які завжди мають бути із собою. Так, сьогодні є можливість розв'язати усі питання за допомогою телефону: онлайн-банкінг та електронні копії документів (також слід згадати про сервіс "Дія"). Втім, техніка – не постійна, вона може розрядитися, припинити працювати або загубитися. Також не у кожній місцевості є мережа, чи термінал для розрахування картою.

Щоб такі труднощі не застали вас зненацька, варто вмістити у свій рюкзак видруковані копії документів, а також достатню кількість готівки.

Порада: найкраще покласти їх у водонепроникний чохол із міцною застібкою.


Що покласти в travel-рюкзак / Фото UnSplash

Техніка

Очевидно, що сучасна людина не вирушить у мандрівку без технічних пристосувань. У поїздці може знадобитися кожен девайс: плеєр, ноутбук, планшет, навушники, фотоапарат тощо.

Порада: зробіть зі свого смартфона помічника – завантажте додатки, які можуть знадобитися (перекладач, карти, навігатор, розважальні ігри тощо). Пам'ятайте, краще, якщо вони працюватимуть офлайн.

Головне, не забути взяти зарядні до всіх пристроїв. Також слід запастися додатковими зовнішніми акумуляторами, які забезпечать повний заряд для низки ваших пристроїв. Мабуть, саме для мандрівників їх і створили.


Power Bank – обов'язковий пристрій в дорозі / Фото UnSplash

Нерідко туристи намагаються помістити в рюкзак все, навіть, дорожню праску, прилади для укладки волосся та електричний чайник. Втім, так робити не варто. Принаймні доти, доки не переконаєтесь, що в готелі, в якому залишатиметесь, цього нема.

Цікаво Як стати ідеальним пасажиром під час подорожі машиною

Засоби особистої гігієни

Це ті предмети, без яких не варто вирушати в дорогу. Мовиться не про декоративну косметику, як-от тональний крем, помада чи туш, а про ті предмети, які дійсно потрібні – антисептичний гель для рук, сухі та вологі серветки, мило, зубна щітка і паста, дезодорант, гребінець. Звісно, їх можна придбати вже в дорозі, але чому б не покласти в рюкзак ще вдома.

Порада: не обов'язково брати із собою шампунь, гель для душу та кондиціонер для волосся, адже кожен із цих засобів є в готелі. Втім, якщо все ж вирішите перестрахуватися, то використовуйте для цього органайзери.


Які засоби особистої гігієни взяти з собою в дорогу / Фото Olivia Inman

Аптечка

Чимало туристів свідомо нехтують аптечкою. А дарма! Будь-яка подорож, незалежно від її мети й тривалості, має бути безпечною. Тому, коли у пасажирів раптово заболіла голова, під рукою має бути таблетка, щоб поїздка не перетворилася на муку.

Звісно, пакувати всю домашню аптечку в рюкзак не треба, але слід взяти найнеобхідніші препарати та аксесуари: активоване вугілля, протизапальні, знеболювальні, жарознижувальні, ліки проти застуди, перекис водню, пластирі та бинт.

Увага! Якщо у вас є особисті медикаменти – обов'язково беріть їх з собою.


Що покласти в дорожню аптечку / Фото depositphotos.com

Читайте також Мандрівка для всієї сім'ї: куди вирушити на вікенд разом з дітьми

Перекус

Наостанок залишився чи не найважливіший компонент вашого рюкзака – сухий пайок. Скоріше за все дорога не буде короткою, й точно захочеться щось перекусити. Звісно, можна зупинитися і поїсти в закладі, але навіщо зайві витрати.

Тож усе їстівне, що кладете до рюкзака, має відповідати трьом вимогам "зручно":

  • їсти;
  • перевозити;
  • зберігати.

Найкраще для перекусу в дорозі обирати горіхи, батончики, мюслі, крекери, сухе печиво, смоктальні цукерки тощо. Також слід подбати й про напої, наприклад, термос з чаєм чи пляшку води, які можна покласти у бокову кишеню рюкзака.


В рюкзак варто скласти перекус / Фото iStock

Ще варто взяти: якщо ваш маршрут передбачає довгі переїзди, то доречно потурбуватись про свій сон, адже невиспаний турист – нещасливий турист. Покладіть у свій рюкзак надувну подушку під шию, пов’язку на очі та вушні затички.

Багажник авто замість валізи

В Україні чимало локацій, які варто відвідати, а найлегше зробити це на власному автомобілі. До того ж у вас буде можливість взяти якомога більше речей, бо для чого тоді багажне відділення?

Так, ідеальним варіантом для цього стане нова SKODA KAROQ, з якою вас більше не турбуватиме, що частину речей треба залишити вдома. Багажне відділення вміщує 521 літр в базовій конфігурації на 5 місць. Якщо ж цього видасться замало, то збільшити об'єм до 1 630 літрів можна, знявши спинки задніх сидінь.

Запишись на тест-драйв


Багажне відділення SKODA KAROQ / Фото skoda-storyboard.com

Крім того, модель оснащена системою VarioFlex, за допомогою якої можна переміщати, складати або знімати сидіння. У такий спосіб зможете налаштувати салон відповідно до ваших потреб і навіть перетворити своє авто на фургон.

Також SKODA KAROQ дозволить і зекономити бюджет, бо середня витрата палива становить від 4,50 літрів на 100 кілометрів.

Детальніше про авто SKODA KAROQ дивіться у тест-драйві:


Збирайте рюкзак та вирушайте у мандрівку!