У спонтанну поїздку зовсім необов'язково брати все, що є в будинку, достатньо рюкзака. Однак, щоб він дійсно став у пригоді, треба знати декілька лайфхаків, як швидко зібрати рюкзак, і, що в нього покласти. Про це розповість редакція 24 каналу за підтримки SKODA KAROQ.

Зверніть увагу Поїздка взимку: про які правила повинен пам'ятати кожен водій

Що покласти в travel-рюкзак

Документи та готівка

Це речі першої потреби, які завжди мають бути із собою. Так, сьогодні є можливість розв'язати усі питання за допомогою телефону: онлайн-банкінг та електронні копії документів (також слід згадати про сервіс "Дія"). Втім, техніка – не постійна, вона може розрядитися, припинити працювати або загубитися. Також не у кожній місцевості є мережа, чи термінал для розрахування картою.

Щоб такі труднощі не застали вас зненацька, варто вмістити у свій рюкзак видруковані копії документів, а також достатню кількість готівки.


Що покласти в travel-рюкзак / Фото UnSplash

Техніка

Очевидно, що сучасна людина не вирушить у мандрівку без технічних пристосувань. У поїздці може знадобитися кожен девайс: плеєр, ноутбук, планшет, навушники, фотоапарат тощо.

Головне, не забути взяти зарядні до всіх пристроїв. Також слід запастися додатковими зовнішніми акумуляторами, які забезпечать повний заряд для низки ваших пристроїв. Мабуть, саме для мандрівників їх і створили.


Power Bank – обов'язковий пристрій в дорозі / Фото UnSplash

Нерідко туристи намагаються помістити в рюкзак все, навіть, дорожню праску, прилади для укладки волосся та електричний чайник. Втім, так робити не варто. Принаймні доти, доки не переконаєтесь, що в готелі, в якому залишатиметесь, цього нема.

Цікаво Як стати ідеальним пасажиром під час подорожі машиною

Засоби особистої гігієни

Це ті предмети, без яких не варто вирушати в дорогу. Мовиться не про декоративну косметику, як-от тональний крем, помада чи туш, а про ті предмети, які дійсно потрібні – антисептичний гель для рук, сухі та вологі серветки, мило, зубна щітка і паста, дезодорант, гребінець. Звісно, їх можна придбати вже в дорозі, але чому б не покласти в рюкзак ще вдома.


Які засоби особистої гігієни взяти з собою в дорогу / Фото Olivia Inman

Аптечка

Чимало туристів свідомо нехтують аптечкою. А дарма! Будь-яка подорож, незалежно від її мети й тривалості, має бути безпечною. Тому, коли у пасажирів раптово заболіла голова, під рукою має бути таблетка, щоб поїздка не перетворилася на муку.

Звісно, пакувати всю домашню аптечку в рюкзак не треба, але слід взяти найнеобхідніші препарати та аксесуари: активоване вугілля, протизапальні, знеболювальні, жарознижувальні, ліки проти застуди, перекис водню, пластирі та бинт.


Що покласти в дорожню аптечку / Фото depositphotos.com

Читайте також Мандрівка для всієї сім'ї: куди вирушити на вікенд разом з дітьми

Перекус

Наостанок залишився чи не найважливіший компонент вашого рюкзака – сухий пайок. Скоріше за все дорога не буде короткою, й точно захочеться щось перекусити. Звісно, можна зупинитися і поїсти в закладі, але навіщо зайві витрати.

Тож усе їстівне, що кладете до рюкзака, має відповідати трьом вимогам "зручно":

  • їсти;
  • перевозити;
  • зберігати.

Найкраще для перекусу в дорозі обирати горіхи, батончики, мюслі, крекери, сухе печиво, смоктальні цукерки тощо. Також слід подбати й про напої, наприклад, термос з чаєм чи пляшку води, які можна покласти у бокову кишеню рюкзака.


В рюкзак варто скласти перекус / Фото iStock

Багажник авто замість валізи

В Україні чимало локацій, які варто відвідати, а найлегше зробити це на власному автомобілі. До того ж у вас буде можливість взяти якомога більше речей, бо для чого тоді багажне відділення?

Так, ідеальним варіантом для цього стане нова SKODA KAROQ, з якою вас більше не турбуватиме, що частину речей треба залишити вдома. Багажне відділення вміщує 521 літр в базовій конфігурації на 5 місць. Якщо ж цього видасться замало, то збільшити об'єм до 1 630 літрів можна, знявши спинки задніх сидінь.


Багажне відділення SKODA KAROQ / Фото skoda-storyboard.com

Крім того, модель оснащена системою VarioFlex, за допомогою якої можна переміщати, складати або знімати сидіння. У такий спосіб зможете налаштувати салон відповідно до ваших потреб і навіть перетворити своє авто на фургон.

Також SKODA KAROQ дозволить і зекономити бюджет, бо середня витрата палива становить від 4,50 літрів на 100 кілометрів.

Детальніше про авто SKODA KAROQ дивіться у тест-драйві:


Збирайте рюкзак та вирушайте у мандрівку!