Після того як місцева влада розпорядилася відправити всіх прибулих зі Сполученого Королівства на десятиденний карантин, сотні туристів втекли. Про це повідомляє "DW".

Читайте також Ажіотаж туристів: в Австрії закривають гірськолижні курорти

З 20 грудня Швейцарія перестала приймати рейси з Великої Британії й ПАР, де також була зареєстрована мутація коронавірусу. Водночас влада країни прийняла рішення про те, що всі туристи, які прибули з цих держав в період з 14 грудня, повинні провести під карантином 10 днів, починаючи з дня приїзду.

За даними видання, відповідно до розпорядження влади Швейцарії, на карантин мали вирушити 420 людей, які прибули в Фербір з Великої Британії, включно з громадянами Швейцарії, які повернулися на батьківщину зі Сполученого Королівства.

Зазначається, що 50 осіб з їх числа залишили Швейцарію відразу після отримання повідомлення про необхідність ізолюватися. З решти 370 туристів до 27 грудня у Фербірі перебувало менш як 12 осіб. Більшість гостей полишили готелі вночі.

Співробітники помітили відсутність гостей у номерах завдяки тому, що залишені біля дверей таці зі сніданком виявилися незайманими, – заявив Жан-Марк Сандоз – офіційний представник муніципалітету Багнес, де знаходиться курорт Фербір.

За його словами, муніципалітети у Швейцарії не отримали жодної підтримки в реалізації карантинних вимог, про які було оголошено цілком раптово. Також Сандоз підкреслив, що сім'ї з малими дітьми були замкнені на 20 квадратних метрах, він вважає, що це було нестерпно.

Цікаво "Гроші досі не повернули": туристка розповіла про прикрий випадок з туром до Єгипту

Деякі з британців, що покинули Швейцарію, вирішили провести залишок відпустки в сусідній Франції. Гірськолижні спуски там закриті, однак громадянам Великої Британії не забороняється залишати готельні номери.