Пропозиція триватиме до кінця дня 30 червня. Тому рекомендуємо бронювати якомога швидше.

Читайте також Втекти на вихідні: ідеальні локації Київщини для сімейної поїздки

Авіаквитки з найнижчою ціною є на 34 напрямки з Києва, Львова та Одеси у різні міста Польщі, Італії, Німеччини, Австрії, Іспанії, Литви, Великобританії, Словаччини та Ірландії.

Перелік акційних напрямків з УкраїниПерелік акційних напрямків Ryanair / Фото: скриншот з сайту ryanair.com

Багаж, ручна поклажа та тарифи Ryanair

  • Базовий тариф Value передбачає можливість перевезення маленької одиниці ручної поклажі розміром 40х20х25 сантиметрів та вагою 10 кілограмів. За дві одиниці ручної поклажі, багаж, вибір місця в салоні літака, харчування та інші послуги доведеться доплачувати;
  • Середній тариф Regular передбачає пріоритетну посадку, можливість перевезення двох одиниць ручної поклажі розмірами 55x40x20 сантиметрів та 40х20х25 сантиметрів, безкоштовний вибір місця в салоні літака;
  • Топовий тариф Plus передбачає можливість перевезення реєстрованого багажу вагою 20 кілограмів, невеликої ручної поклажі розміром 40х20х25 сантиметрів, а також безкоштовний вибір місця в салоні літака і реєстрація в аеропорту без доплат.

Відзначимо, раніше авіакомпанія Qatar Airways заявила, що проводить спецакцію на рейсах з Києва, за якою діти можуть літати безкоштовно.