Сім'я з Австрії вдалась до рішучого кроку та відмовилась від комфортного життя, щоб присвятити себе дослідженням та відкриттям нових місць. Вони придбали стару вантажівку та облаштували її, щоб мати можливість подорожувати.

Цікаво знати Де відпочити в серпні в Україні: 5 непопсових локацій, які подарують незабутні емоції

Мандрівка світом на старій вантажівці

Марія та Леандро досліджували світ протягом останніх 10 років, але це зазвичай були короткі подорожі. Після народження сина вони встигли відвідати кілька країн і лише через 4 роки наважились на відчайдушний крок – вирушити з маленьким Ленноксом у кругосвітню подорож від Альп до Альп.


Подорож на старій вантажівці / Фото Boredpanda

Вони придбали стару вантажівку Mercedes-Benz LA 911 B та місяць переробляли її у будинок на колесах площею 12 метрів квадратних. Зараз сім'я розпочала третій етап подорожі та вирушила з Австрії до Австралії. До цього вони вже встигли через Центральну Азію дістатись Владивостока, побувати в Південній Кореї, Японії, Борнео, Брунеї та провести кілька неймовірних, приголомшливих, дивовижних місяців в Індонезії.


Дивовижні світлини з подорожі / Фото Boredpanda

Мандрівники діляться враженнями про прекрасний острів Тасманія з неймовірною береговою лінією, горами та краєвидами. Вони насолоджуються вночі чумацьким шляхом та плавають у скельних водах з кришталевою водою.


Мальовнича Тасманія / Фото Boredpanda

Чим довше і далі ми подорожуємо, тим більше ми відчуваємо, як все на цій планеті пов'язане. Земля, море, повітря, тварини та люди,
– діляться мандрівники.

Дізнайтесь Вода кольору Coca-Cola: у Бразилії набуває популярності незвичайне озеро

Виховувати сина в таких умовах – теж дуже відповідальне рішення. Але батьки хочуть навчити його любити та цінувати живе, дати усвідомлення цієї планети та всього, що на ній є, наблизити до природи.


Сім'я подорожує з дитиною / Фото Boredpanda