Travel24 за підтримки SKODA KAMIQ пропонує добірку місць, куди можна поїхати в серпні. Повірте, ці напрямки подарують вам незабутні емоції.

Читайте також Як підготувати авто до літньої мандрівки: корисні поради водіям

Куди поїхати в серпні в Україні

Витачів

Про це місце майже ніхто не знає, а дарма… звідси відкривається унікальний краєвид на Дніпро. Всього за 38 кілометрів від Києва можна побути наодинці з собою та розчинитися в навколишній флорі.

Тут майже ніколи немає туристів, і природа – абсолютно незаймана.

Молочний лиман

Якщо мріяли побувати на Сейшелах, але ніяк не виходило – не засмучуйтеся, адже в Україні є свої!

Йдеться про вимоїну між Молочним лиманом та Азовським морем поблизу курорту Кирилівка. Наприкінці 2019 року вимоїна була відновлена і почався процес наповнення Молочного лиману водами Азовського моря. Побувавши тут одного разу, захочеться повертатися знову й знову.

Мігейські пороги

Поціновувачам екстриму варто вирушити на Південний Буг – у маленьку Швейцарію, так ще називають цей край. Найцікавіша й екстремальніша ділянка – Мігейські пороги.

Ці місця приваблюють любителів рафтингу і водного слалому. На відміну від рафтингу у Карпатах, Південний Буг підходить і початківцям-екстремалам.

Дземброня

Найбільш високогірне село нашої країни відмінно підходить для старту мандрівки мальовничим Чорногірським хребтом.

Туристи з усієї України, й не тільки, їдуть сюди, щоб перезавантажитися – тиша, чисте гірське повітря, розкішні види, ліси, полонини – сприяють цьому.

Його не можна порівняти ні з чим, адже воно ні на що не схоже.

Острів Джарилгач

Так, це місце добре знане серед туристів, але хіба можна його оминути?! Він входить до Національного природного парку "Джарилгацький". Фауна і флора острова настільки цінна, що більшість видів занесені до Червоної книги.

Цікаво, що Джарилгач ще називають "українськими Мальдівами".

Тут розташовано близько двохсот озер та лиманів. Більшість берегової лінії острова придатна для купання, адже є безліч пляжів.

Цікаво Невідома Херсонщина: що відвідати туристам, які прагнуть не тільки валятись на пляжі

Чим дістатися?

Найкращим варіантом буде SKODA KAMIQ, бо це авто поєднує в собі переваги кросовера і позашляховика. Ним можна комфортно їздити як містом, так і гірським бездоріжжям. Розгін до ста кілометрів за годину двигун KAMIQ набирає від 8,3 секунди. Середня витрата палива становить 4 літри на 100 кілометрів. Звісно, як і в будь-якій моделі SKODA, безпека тут на вищому рівні: 9 подушок безпеки (Side Assist і Passenger Protection).


SKODA-KAMIQ / Фото skoda-storyboard.com

Детальніше про авто SKODA KAMIQ дивіться у тест-драйві:


Приємної мандрівки!​