Організатори розповіли, що акція є "попереджувальною". Вона розпочалася близько 10:00, її учасники рухаються по пішохідному переході на в'їзд до "Буковелю", тим самим блокуючи рух транспорту.

Читайте також Під час карантину Буковель працюватиме, але ресторани закриють

Як зазначила активістка Людмила Климчук, в акції беруть участь представники середнього бізнесу з Івано-Франківська, Калуша, Долини та Коломиї.

Підприємці виступають з такими питаннями та вимогами:

  1. Чому після закриття малого бізнесу на карантин ситуація не покращилась, а погіршилась?
  2. Чому на запитання скільки буде тривати карантин, ніхто не може дати відповіді?
  3. Чому працювати заборонили, а податки та оренду не скасували, ціни на комунальні послуги підвищили, коронавірус розповсюджується, а лікування платне?
  4. Згідно з висновками МОЗ, новий спалах коронавірусної хвороби в Івано-Франківській області почався з гірськолижного курорту "Буковель". Кирило Тимощенко сказав про це на форумі "Україна 30. Інфраструктура". Тому звідси випливає логічний висновок – якщо джерелом розповсюдження вірусу є курорт "Буковель", то потрібно терміново його закрити, щоб зупинити розповсюдження вірусу.
  5. Підприємці вимагають рівні умови ведення бізнесу:
  • запровадити жорсткі обмеження для всіх, без виключення, на чітко визначений термін
  • дозволити діяльність мікробізнесу та забезпечити контроль за дотриманням карантинних норм

На Прикарпатті підприємці заблокували курорт "Буковель" / Фото: galka.if.ua

Відзначимо, раніше Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль пояснив, чому гірськолижний курорт "Буковель" продовжує роботу, попри жорсткий карантин у "червоній зоні".