Сьогодні, 4 березня, під час пресконференції за підсумками річного звіту роботи уряду, Денис Шмигаль зазначив, що Буковель працює, але з дотриманням карантинних обмежень.

Читайте також Відпочинок на Івано-Франківщині під час локдауну: деталі, які варто знати туристам

За його словами, ще до введення "червоної" зони, підприємці Буковелю вийшли з ініціативою закрити частину закладів громадського харчування та готелів. Зараз більшість підприємців на курорті – не працюють.

Із запровадженням "червоної" зони всі підприємці працюють відповідно до обмежень, які застосовуються в "червоній" карантинній зоні, – підсумував Шмигаль.

COVID-19 в Івано-Франківській області: що відомо

  • На Прикарпатті фіксують надзвичайно високий рівень поширення захворюваності на COVID-19, а в медичних закладах бракує місць.
  • В Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні склалася майже критична ситуація. Пацієнти змушені лежати в коридорах, їдальнях та навіть кабінетах лікарів.
  • Через нестачу місць для хворих на COVID-19 розгорнули тимчасовий шпиталь. Він розрахований на 120 ліжок і вже може функціонувати як самостійна лікарня.
  • Мер міста Руслан Марцінків вважає, спалах захворюваності могла спричинити велика кількість туристів, які відпочивали у регіоні у період свят. Він також звернувся до Кабінету міністрів з проханням надати місту можливість розгорнути додаткові ліжка та більше вакцин проти коронавірусу.
  • Правоохоронці разом з медиками розгорнули 16 контрольно-пропускних пунктів на Івано-Франківщині.
  • 2 випадки інфікування британським коронавірусом начебто підтвердили в Івано-Франківську.