Втім, не в кожній країні ізоляцію потрібно проходити за власний кошт. Наприклад, в еміраті Рас-ель-Хайма, ОАЕ, повністю покривають витрати на обсервацію в готелі, заброньованому туристом.

Цікаво Найкращі країни Європи для подорожей у 2022 році: хто очолив рейтинг

В Рас-ель-Хаймі туристу повністю оплачують готель у разі COVID

За поясненням Департаменту розвитку туризму емірату, кожен іноземець, який прибув через компанію, яка приймає, або туроператора в готелі Рас-ель-Хайми, при отриманні позитивного ПЛР-тесту зможе провести карантин у своєму готельному номері.

Тобто, попри те, що наявність страхування для в'їзду в ОАЕ є обов'язковою умовою, в еміраті Рас-ель-Хайма можна не хвилюватися щодо надійності вашої страхової компанії, і чи покриє вона ізоляцію.

Емірат пропонує розміщення у першокласних готелях Рас-ель-Хайми, забезпечуючи для гостей стовідсотковий комфорт та спокій, без тягаря додаткових (і непередбачених) витрат на проживання та лікування під час хвороби,
– йдеться у повідомленні.

Так, Департамент розвитку туризму Рас-ель-Хайма покриває всі витрати, зокрема, проживання та спочатку заброньований план харчування, а також, коли потрібне лікування, всі витрати в госпіталі RAK Hospital. Щодо останнього, то умова діє, якщо страхування туриста не покриває такі витрати.

Крім того, туристам пропонують бонус – ПЛР-тест перед поверненням додому за вигідною ціною (65 дирхамів).

Послуга передбачає підтримку менеджера у роботі з клієнтами та гарячу лінію з будь-яких питань. На результати тестування доведеться зачекати 6 – 12 годин.