Департамент туризму Кайманових островів запускає спеціальну туристичну програму Global Citizen Concierge для цифрових кочівників. Такі мандрівники зможуть працювати на пляжах, у бунгалах та готельних номерах, впродовж двох років.

Читайте також Райські куточки планети: 10 найкрасивіших пляжів, які варто відвідати

Кайманові острови видаватимуть візи для фрілансерів

Так, на Кайманових островах пропонують новий сертифікат візи, що дозволяє цифровим кочівникам жити там до 90 днів. Отримати документи можна одразу на 2 роки, а виїхати вже цієї зими.

Немає нічого подібного до того, як почати робочий день з купання в теплих водах Карибського басейну, катання на каяках між зустрічами Zoom або навіть з офісом на пляжі,
– зауважив Адріан Уайт з Департаменту туризму Кайманових островів.

Умови участі в програмі: документи

  • чинний паспорт;
  • документи про доходи на рік не менше 100 000 доларів;
  • копія трудового договору;
  • витяг із банку за останні 6 місяців;
  • медичне страхування на час перебування.

Водночас для тих, хто хоче приїхати на менший термін, дозволено перебувати у відпустці до 30 днів без візи.

Цікаво Українці зможуть подорожувати на Сейшели без візи

Які правила в'їзду для туристів

Мандрівники, які планують зимувати на Кайманових островах, повинні будуть мати негативний результат тесту на COVID-19 за день до вильоту. Наразі відвідувачам також необхідно на 2, 5 та 10-й день перебування зробити додаткові тести.

У листопаді Кайманові острови відновили безкарантинні подорожі для повністю вакцинованих із країн із високим рівнем вакцинації, однак поки CDC вважає, що ризик зараження на островах є "дуже високим". Через це відвідувачі з країн, де рівень вакцинації нижче 60%, зобов'язані проходити карантин протягом перших 10 днів після прибуття.

Щодо невакцинованих туристів, то їм заборонено в'їжджати до країни.

COVID-19 на Кайманових островах: останні дані

  • За даними Worldometer, станом на 28 грудня 2021 року на Кайманових островах виявлено 8 386 випадків зараження коронавірусом;
  • На жаль, з них 11 летальних;
  • Водночас 4 799 осіб побороли хворобу.