Дивовижні кадри з ефектом Fata Morgana були відзняті з човна у льодовиковій бухті. Летючий острів просто вражає користувачів, які не завжди вірять у справжність цих кадрів.

Дізнайтесь Мальовничі водойми України, про які мало хто знає, а дарма: літня добірка

Острів на Алясці наче висить у повітрі

Острів на Алясці виглядає так, наче літає у повітрі. Відео, де тарілка парує над водою, розмістили на сторінці Національного парку та заповідника льодовикової затоки у фейсбуці.

Дивовижний острів на Алясці: дивіться відео


Самотній острів у затоці виглядає мізерним на противагу 3,3 мільйона акрів засніжених гір, льодовиків та тропічних лісів. Такі унікальні здібності невеликий клаптик землі отримав завдяки явищу Fata Morgana. Це відбувається тоді, коли шар теплого повітря скупчується поверх холодного і створює ефект лінзи зі світлом, що прогинається при проходженні через щілини повітряних потоків.


Острів застиг у повітрі / Скриншот з відео

Наука, уява і трохи природних явищ перетворили острів на НЛО.

Ви були свідком цього міражу, перебуваючи на #GlacierBay? Фата Моргана – це міраж, який можна побачити у вузькій смузі на горизонті Землі,
– написали співробітники Glacier Bay у фейсбуці.

Дивовижні кадри з міражем були відзняті у червні цього року. Три круїзні лайнери потрапили в оптичну ілюзію і здавались примарливими кораблями з морської легенди "Летючий голландець". Вони плавали біля берегів південного міста Лімасол, що на Кіпрі.


Круїзні лайнери на Кіпрі / Фото Daily Mail

Ще один знімок був зроблений на узбережжі у Пейнтоні, штат Девон. Ці три кораблі теж зависли над морем у повітрі.


Кораблі у міражі, штат Девон / Фото Daily Mail


Корабель у повітрі / Фото Daily Mail

Цікаво знати Дика краса: безлюдний шотландський острів вражає краєвидами та завойовує першість