Оновити салони усіх авіалайнерів для далеких польотів Airbus A330 та Airbus A350 планують за 2 роки. Як відомо, бюджет програми складає 200 мільйонів євро.

Читайте також Куди вирушити у 2022 році: найкращі напрямки для подорожей Європою

Finnair перетворить бізнес-клас на повітряний лаунж

Для найвищого класу обслуговування Finnair вибрав концепцію лаунжу в аеропорті Гельсінкі.

Так, нові крісла бізнес-класу AirLounge на спеціальне замовлення Finnair розробила компанія Collins Aerospace, яка має великий досвід у випуску обладнання авіалайнерів.

Який вигляд матимуть лаунж-зони

Відповідно до нової концепції, пасажир отримає доступ до індивідуальної каюти, максимально відокремленої від решти салону. Каюта з м'якою оббивкою оснащена екраном, місцями для зберігання речей, звичайною розеткою, портами USB та бездротовою зарядкою.


Індивідуальна каюта AirLounge / Фото Finnair

Слід зазначити, що крісла бізнес-класу розміщені за схемою 1+2+1. Тобто, щоб вийти в прохід, пасажиру не доведеться турбувати сусіда.


Лаунж-зони в літаках Finnair / Фото Finnair

Також оновлене місце бізнес-класу можна трансформувати у горизонтальне ліжко.

Ми відтворили комфорт, який людина відчуває удома. Тепер пасажири можуть рухатися вільніше і займати різні положення, що було неможливо зі звичайними кріслами бізнес-класу,
– підкреслив Девід Кондо з відділу роботи з клієнтами Finnair.


Крісло AirLounge трансформується у горизонтальне ліжко / Фото Finnair

Цікаво Шанс на життя: у Франції пасажирський літак перетворять на готель – який вигляд він матиме

Крім того, авіаперевізник встановить у літаках новий салон преміального економкласу. Він складатиметься з 26 місць, а його крісла також будуть оновлені.

Перший літак із новим салоном на рейсах Finnair полетить вже навесні. Деталі маршрутів авіакомпанія оголосить 1 березня.

Нові салони Finnair: дивіться відео