Цьогоріч жоден український авіаперевізник не увійшов до списку. Рейтинг – дивіться далі!

Читайте також Нестандартний кемпінг: 5 глемпінгів, в які найкраще вирушити всією сім'єю на вихідні

Ми зосереджені на керівництві та авіакомпаніях, які впроваджують інновації, щоб зробити справжнє значення для пасажирського досвіду, – зауважує Джеффрі Томас, головний редактор AirlineRatings.com.

Авіакомпанія Air New Zealand 6 років поспіль очолювала список, але не у 2021-му. Її змістив катарський авіаперевізник Qatar Airways, що здійснює польоти й до України.

20 найкращих авіакомпаній світу 2021

 1. Qatar Airways
 2. Air New Zealand
 3. Singapore Airlines
 4. Qantas
 5. Emirates
 6. Cathay Pacific
 7. Virgin Atlantic
 8. United Airlines
 9. EVA Air
 10. British Airways
 11. Lufthansa
 12. ANA
 13. Finnair
 14. Japan Air Lines
 15. KLM
 16. Hawaiian Airlines
 17. Alaska Airlines
 18. Virgin Australia
 19. Delta Air Lines
 20. Etihad Airways

Експерти оцінювали авіалінії за низкою критеріїв, зокрема вік авіапарку, відгуки пасажирів і додаткові послуги задля комфорту клієнтів. Крім того, у 2021 році додався ще один – реакція на виклики COVID-19.

Окрім рейтингу 20 найкращих авіакомпаній, AirlineRatings.com також вручив додаткові нагороди – за найкращий перший клас (Singapore Airlines), найкращий екіпаж (Virgin Australia) та найкращі зали відпочинку в аеропортах (Qantas). Тим часом EasyJet виграв у номінації найкращих бюджетних авіакомпаній в Європі.

Відзначимо, раніше Міжнародна Рада Аеропортів Європи опублікувала звіт, в який увійшов 341 найбільший аеропорт Європи за кількістю пасажирів – київський "Бориспіль" посів 14-е місце в рейтингу.