Travel24 пропонує вам добірку яскравих місць планети, доступних туристам.

Читайте також: 6 красивих місць планети, незайманих людиною: дивовижні фото

Сад квітів Кавати Фудзі, Японія

Лілова гліцинія – неповторна краса цієї японської перлини. Повною мірою насолодитися нею можна в одному з найкрасивіших куточків саду – тунелі Вістерія. Звисаючи, квіткові гірлянди створюють захопливу картину – недарма за цвітінням гліциній в Японії заведено стежити чи не, так само як за цвітінням сакури.


Сад квітів Кавати Фудзі / https://firetrip.me

Лавандові поля Провансу, Франція

Поля квітучої лаванди – досить популярний пейзаж французької глибинки, де фіолетові квіти покривають сотні квадратних кілометрів. Визнаною "столицею" лаванди є містечко Сол Від-Воклюз – 15 серпня тут навіть можна потрапити на щорічне святкування на честь закінчення збору цієї квітки.


Лавандові поля Провансу / prostovisa.com

Парк Кекенхоф, Нідерланди

Величезна кількість квітучих тюльпанових полів у всьому своєму розмаїтті неодмінно являє собою захопливе видовище. У знаменитому на весь світ парку щороку висаджують понад 7 мільйонів тюльпанів, тож навесні сюди з'їжджається безліч естетів зі всього світу.


Парк Кекенхоф / 100dorog.ru

Національний парк Банфф, Канада

Це чи не найбарвистіший куточок планети. Чудові гірські пейзажі відбиваються в дзеркалі прозорих гірських озер, і все це – в густих незайманих лісах. Тут виходять неймовірної краси світлини.


Національний парк Банфф / firtka.if.ua

​Цікаво: Гренсько – невідома перлина Чехії, де живе менше ніж 300 людей: чарівні фото

Заповідник Шуантай-Хекоу, Китай

За незвичайне яскраво-червоне забарвлення цієї території відповідає особливий сорт водоростей, що густо ростуть вздовж берегів річки Ляохе. Навесні, в період першого цвітіння, ці рослини мають звичайний зелений колір, а вже ближче до вересня починають міняти його на червоний.


Заповідник Шуантай-Хекоу / travel.ru