Про це заявили в Агентстві громадського здоров’я Канади. Розповідаємо, що відомо про оновлені умови в'їзду.

Читайте також Коньяк – лікер богів: цікаві факти про благородний напій, яких ви могли не знати

Коли чекати на нововведення

В Агенстві розповіли, що оновлені умови в'їзду наберуть чинності 30 листопада 2021 року. Канада, зокрема, розширить перелік COVID-вакцин, щеплення якими дозволить туристам подорожувати країною без 14-денного карантину. До переліку буде включено Sinopharm, Sinovac та COVAXIN.

Щеплені вакциною CoronaVac зможуть подорожувати Канадою з 30 листопада / Фото Unsplash

З 2022 року Канада планує скасувати більшість винятків, яким дозволявся в’їзд до країни без підтвердження вакцинації від COVID-19. Йдеться про міжнародних студентів, близьких родичів громадян й постійних мешканців Канади.

Правила в'їзду до Канади

Документи, які підтверджують вакцинацію, повинні бути оформлені англійською чи французькою мовами або мати завірений переклад. Іноземцям, які пройшли повний курс вакцинації однією з них, дозволяється в’їжджати до країни за умов виконання інших міграційних правил, в тому числі наявності за потреби візи.

Ще одна специфіка в'їзду до Канади – необхідність подати особисту інформацію в електронному вигляді. Для цього перед посадкою на рейс варто скористатися додатком ArriveCAN. Особи, які проігнорували правило, можуть отримати штраф у розмірі до 1000 доларів.